Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki, aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki tényleg hűséges, aki soha nem csalta meg a párját még egy csókkal sem? És nem csak mondja, hanem úgy is van.

Figyelt kérdés

Én hűséges vagyok a páromhoz, és tudtommal ő is hozzám, de annyi emberben csalódtam már e téren. Mármint nem engem csaltak meg (bár régen engem is, de azt már kihevertem), hanem a baráti körömből, vagy ismerőseim közül vannak jó páran, akik már megcsalták, vagy folyamatosan csalják a párjukat. Komolyan ez miért jó? Miért nem lehet elmondani a másiknak? Mert így kényelmesebb, hát persze.

De nincs bennük egy csöpp emberség, nincs lelkiismeretük?

Hogy lehet ezt bírni? Olyat is ismerek, aki elvileg szereti a párját, mégis megcsalja. Annyira aljas dolog ez szerintem.


A másik meg az hogy aki nem csak egy emberrel csalja meg a párját, hanem összefekszik fűvel-fával.. Milyen ember az ilyen? Milyen világban élünk? Mint az állatok kb, mindenki azt dugja akit ér? Vagy én vagyok ennyire lemaradva? Hogy van ez?

Komolyan, ha valaki azt mondja hogy ő nem csalja meg a párját, nem tudom elhinni csak olyan személyeknek, akiket jól ismerek. Azért, mert egyszerűen nem tudom mit gondoljak, mert annyi emberben csalódtam, és sokan vannak közülük akiből soha nem néztem volna ki... Ma is megtudtam egy ilyen megcsalást,és ismét csalódtam valakiben.


Tudom, senki kapcsolatához semmi közöm, és nem is szólok bele senkiébe, akiről tudom hogy megcsalja a másikat, nem köpöm be, ez az ő dolguk, maximum ha barát akkor elmondom a véleményem, de jól tudom, ez nem tartozik rám. Mégis annyira zavar ez az egész..


Csak én gondolkodom erről ilyen drasztikusan? Ti mit gondoltok erről?

18L


2011. okt. 18. 20:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem csak fiatalokra gondolok, hanem bármilyen korosztályra.
2011. okt. 18. 20:57
 2/14 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon nagy része megcsalja a párját, előbb utóbb. Ez van. Ezt kell szeretni. :(
2011. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, vagyunk még egy páran, akik így érzünk ezzel kapcsolatban.

32/N

2011. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézzétek pl.:való világot ott sok tini elkurvul rajtuk, pont erről szól, a média, ez már amolyan divat!
2011. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van. 31/f
2011. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van bőven. Azért több jó ember van, mint amennyinek tűnik, csak ők ugye csendben vannak, és nem tűnnek fel.

De hogy kerülnek az emberek olyan helyzetbe, hogy annak megcsalás legyen a vége? Ki nyomul kire? És miért nem jut eszébe a mivan már az elején?

2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen van! :)
2011. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Walk With Me ***** válasza:
Én sosem csalnám meg a párom. Érzelem nélkül nekem nem megy még csók sem, ráadásul ha valakit szeret az ember, akkor számára nincsen más "nő" vagy "férfi", szerintem. Barátnőm még nem volt, szerelmes viszont már voltam, és akkor így éreztem.
2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi 4 évig voltunk együtt és nem csaltuk meg egymást 20L
2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1 éve vagyunk együtt, de még sosem csaltam meg a barátomat. Se csók, se semmi. Nem is szándékozom a jövőben sem...

20/L 24/F

2011. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!