Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz ez az idézet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez az idézet, éreztetek már így?

Figyelt kérdés
‎" A viszonzatlan szerelemnél csak egy rosszabb van, ha nem vagy benne biztos, hogy tényleg viszonzatlan..."
2011. nov. 17. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár csak 16 vagyok... Egy osztálytársam tetszik, és az egy dolog, hogy tudod valakiről, hogy utál, és esélytelen vagy, de nála nem lehet tudni, néha tök kedves, teljesen magától, meg minden, de nem merek lépni, meg közeledni sem felé. Lány vagyok, a másik, hogy ha még barátok lennénk, vagy megbízható lenne, lehetne beszélni vele, de félek, hogy elkotyogja, és akkor egy tök jelentéktelen dologból lenne óriási hercehurca... A bizonytalanság egyébként is rossz, szóval igen..:/
2011. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
uff.nálam is hasonló szitu van.
2011. nov. 17. 19:38
 3/9 A kérdező kommentje:
ha gondolod priviben v msn-en elmondhatod:)hátha tudok tanácsot adni!:D
2011. nov. 17. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
nem igazán tudom eldönteni.szerintem mind a kettő egyformán rossz...
2011. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hogy valaki viszonozza e a szerelmet lehet érezni, tehát a viszonzatlan szerelem rossz!
2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rosszabb. Akkor még reménykedsz hogy hátha pedig már minden azt mutatja hogy nem. Velem már volt ilyen és nem kívánom senkinek. Sokkal nehezebben teszi túl magát valaki akkor, ha valahol azt érzi hogy viszonozták volna. (Nálam egy kedves "barátnőm" kavart be és így nekem gyors volt hirtelen és elküldtem az illetőt. Pedig ha a fiú lépett volna először akkor ok lett volna. Na de így már nem tudom meg mi lett volna, hogy viszonozta e volna:S 5-6 év után is bánt egy kicsit, de utána rémes volt:S) 22l
2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jártam így. Nem tudtam, hogy az akit szeretek ugyanúgy szeret. Évekkel később tudtam csak meg, hogy szeretett és még mindig szeret.

Csak akkor még én lány voltam 15. Ő akkor 25. Mindeki tiltott a dolgotól, (korkülömbség miatt) pedig rengeteget beszélgettünk táncoltunk, sétáltunk és én azt hittem, hogy Ő nem akar többet barátságnál. Vagy csak játszani akar velem. Levelet is írt nekem, mert nem merte a szemembe mondani, és a mai napig bánja, hogy nem nekem adta hanem egy másik személynek akitől én sosem vehettem azt át. Valószínűleg máig együtt lennénk, ha akkor összejött volna.

23/N

2011. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a totálisan viszonzatlan szerelem rosszabb szerintem

20/L és most is így érzek

2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11-17 19:46 válaszolónak: Csak mikor még nem szerelem, csak az a bizonyos vonzódás van, hogy úú, pillangók vannak a gyomrodban, mikor meglátod, stb, de nem mondhatod, hogy szereted, hiszen nem ismered igazán. Szóval az, hogy valakit nagyon ismersz, úgy igen, el lehet dönteni, hogy ő mit érez, de úgy, hogy csak beszól néha egyet-egyet, vagy éppen kedves valami miatt, abból a pár mondatból csak annyi látszik, hogy hm, szerintem tetszem neki, azért piszkálódik, vagy valami. És igen, ez ilyenkor idegesítő, mert nem tudom, hogy ő akar-e valamit, mivel nem ismerem, nem megyek oda beszélni vele, hogy na gyere, dumáljuk meg, már csak azért is nem, mert pl gyerekes, elmondaná mindenkinek, és akkor tényleg egy tök jelentéktelen dolog miatt lennék én a téma valszeg még évek múlva is, és nem kevés emberrel romlana meg a kapcsolatom... Első voltam. Kérdező, írj privit nyugodtan, bocsi, most láttam csak, hogy írtad, hogy írjak:)
2011. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!