Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztálytársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Pont megfelelő társ lenne Nekem, okos, kedves, illedelmes. Jól el lehet vele beszélgetni és nem csak káromkodni tud - nem is káromkodik. Ma is 45 percet végigdumáltunk, mikor az ösztöndíj-meghallgatás volt és a folyosón várakoztunk. Meg pacsizni szoktunk, nevetek a viccein. Nem tudom, tényleg... ma is olyan dolgokat mondtam a fiúnak, hogy észrevegye, hogy tetszik. H kedves, okos, aranyos... biztatásképp, h ne izguljon a beszélgetés miatt. Múltkor is kérdezték tőlem a többiek, h kit tartok a legjobb pasinak az osztályból és én Őt mondtam. Aztán osztálytársam felvetette, h majd az after-partyn rányomulhatok. Ott teljesen máshogy fogok kinézni, meg a hajam is rövid lett, totál átalakulok (am. nem szoktam bulizni járni, de ezt lehetetlenség kihagyni). Esetleg ciki, ha felkérem táncolni? Légyszi, adjatok tippeket! :) Mindketten 17 évesek vagyunk. :)
2011. nov. 21. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
és a srác egyedülálló
2011. nov. 21. 16:48
 2/6 anonim válasza:
ha a gyerek akar valamit, akkor lépnifog... csak várj :D
2011. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos.:D Nem ciki, ha felkéred, ha ennyire elvagytok, nyilván jóba vagytok, tehát először lehet 'baráti' táncnak fogja venni, így nem lenne benne semmi ciki.:D Aztán ott meg, ha jól csinálod levágja, hogy bejön Neked, ha csak nem történt már meg menetközbe, csak esetleg, mint ahogy annak egyébként lennie is kéne, lassan bontakoznak ki a dolgok:D (ezt azért mondtam, mert véleményem szerint ma már roppant mód fel vannak gyorsulva, gyorsítva az események)
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sztbali ***** válasza:
Ha ilyen jól elvagytok akkor biztos lesz valami. Szerintem ne az első egyórába kérd fel táncolni.
2011. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"am. nem szoktam bulizni járni, de ezt lehetetlenség kihagyni"


Dehogynem, én kihagytam mint a sicc!

Azért mert a nem szeretek bulizni, nálam azt jelenti, hogy nem szeretek bulizni, olyan dolgot meg csak a hülyék csinálnak, amit nem szeretnek!


Most vagy magadnak hazudsz, hogy nem szeretsz bulizni, vagy nem elég fejlett a személyiséged ahhoz, hogy ha kijelentesz valamit, akkor tartsd hozzá magad.


Amúgy a srácnak szinte biztos, hogy lefog esni, de ha nem akkor nyugodtan menny oda hozzá, és kérd fel, nincs abban semmi rossz. Sok sikert.

2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez tulajdonképpen olyan, h eddig még csak egyszer voltam bulizni és az is házibuli volt.. és ez meg diszkó, azért másabb, azért lehetetlenség kihagyni.. :) A házibuli nem tetszett, ennek pedig biztosan másabb lesz a hangulata!
2011. nov. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!