Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leírtak alapján mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján mit gondoltok rólam? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Mármint azért fontos mert tanácstalan vagyok.

Szóval, 18 éves vagyok fekete hajam van kék szemem , magammal viszonylag elégedett fiatal és élem az én hedonista életemet. Nem tudom hogy írjam le hogy normális válaszokat vagy tippeket kapjak, a lényeg az ,hogy a lányok/nők 90%-ának tetszem. Annak ellenére ,hogy magamat inkább furának tartom mint "atomjó" pasinak ami egyébként egyáltalán nem igaz , de mégis valamiért jóképűnek tartanak. Pedig kifejezetten fura gonosznak tűnök :D Mert erősek az arcvonásaim és sötétebb a bőrőm de nem vagyok cigány csak a szüleim származása miatt lettem ilyen .


2011. nov. 23. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

én azt javaslom hanyagold egy kicsit őt, vagy csak úgy figyeld, hogy ne tudjon róla, és ez lépésre fogja ösztönözni,

nem azt mondom, hogy nézd levegőnek , csak bánj vele közömbösen,stb...

Ha érez irántad vmit akkor tuti lép, ha nem akkor felejtős...

nincs jobb ötletem...

19L

2011. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igazi priccking vagy.
2011. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kldj egy képet privátba és mondok véleményt..xD

szerintem a 10% ba fogok beleesni :)

2011. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!