Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visszataszító van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visszataszító van egy félénk lányban?

Figyelt kérdés

Kedves vagyok, elvileg szép is. De félénk és visszahúzódó. Eljárok szórakozni, de nagy társaságban inkább a háttérben maradok.

Sajnos azt veszem észre, hogy a hozzám hasonló érdeklődésű pasik kerülik az olyan lányokat min én. Még akkor is ha tudják, hogy én is szeretek szórakozni, és a barátaimmal lenni, hülyéskedni.

Nem volt még igazi kapcsolatom. Próbáltam magamon változtatni, megkérdezem sok embert, hogy mik a hibáim, de igazából csak ezt mondta mindenki, hogy túl félénk vagyok. Ezen meg nagyon nehéz változtatni. Tényleg annyira nagy hiba ez?


2011. nov. 24. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs a visszahúzódó Nökkel, csak az a rossz, hogy egy beszélgetés alatt, pont a visszahúzódottságukból adódóan olyan válaszok jönnek, amik egyszavasak, semmi kérdés....... ez alapján jogosan gondolom, hogy nem jövök be neki.


Szerintem annyit változtass, hogy beszélgess egy kicsit.

2011. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok. sztem nem hátrány ha félénk vagy. a fiúk kis része szereti a "nagypofájú" lányokat. én éppen azt figyeltem meg, hogy a számomra jó pasik-a te izlésedet nem ismerem- pont az olyan ányokat szeretik akik csendben vannak. nem tőlük zeng a hely stb..szóval sztem próbálj meg beszélgetni többet, de ne változz meg nagyon mert az már nem te lennél.hidd el az a fiú aki hozzáád illik a "félénk" lányokra bukik:)
2011. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a félénk lányokat különösen kedvelem, de ők nem kedvelnek engem :( 17/F
2011. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
kérdező dobj 1 képet.
2011. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
KennyMcCormick ! Ezért akarsz öngyilkos lenni?
2011. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem olyan rég randiztam egy kicsit félénk lánnyal. Hát nagyrészt én beszéltem, nem volt túl sok kérdése, hozzáfűznivalója és ez igencsak hátrány. Pedig tudom, hogy tetszettem neki, de végül nem lett semmi. A legtöbb nő ismerősöm megállás nélkül tud mindenről beszélni és ez nekem furcsa volt így.


Én azt mondom légy nyitottabb az emberek felé. Nem kell középpontnak lenni, de ha kettesben vagy valakivel ne legyetek "kukák" és akkor minden rendben van. :-)

2011. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, először is nem írtad le,hogy hány éves vagy, pedig az sokat segítene :-) Nekem őszintén szólva tetszenek a félénk lányok, csak az a probléma, hogy én sem a kezdeményezőkészségemről vagyok híres.... rettegek a visszautasítástól. Na most képzeld el, ott állok mint srác, tetszel nekem, de félek a visszautasítástól, te pedig csak ülsz, mint a jégcsap, se egy mosoly se semmi. Az a probléma, hogy sok lány azt hiszi, hogy az ismerkedés úgy működik, hogy várjuk a sültgalambot, és nézünk ki a fejünkből. Ez a módszer két esetben fog működni, ha nagyon szép vagy (vagy rád van írva, hogy könnyű préda/kurv@, de ez rád nem jellemző), vagy pedig a bunkókra buksz, akik majd kihasználnak.

A te célközönségedet szerintem a tipikus jófiúk tennék ki, csak az a probléma, hogy őket pedig elriasztod. Ha tetszik egy fiú tessék nézni, és mosolyogni! Próbáld tudatosítani vele, hogy nem fogod megalázni, ha esetleg próbálkozik nálad. Ha elkezdtek beszélgetni, akkor pedig legyél aktív!

2011. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pontosan mint az előttem író mondta. Legyél egy picit nyitottabb ha már kettesbe vagytok mert ha oda ment hozzád valószínűleg tetszel neki. Személy szerint nagyon szeretem ha a lány beszédes, és tényleg nem csak 1-2 szavas a válasz arra amit kérdezek. Különösen jó pont az ha mosolygós a lány :) 23f
2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :) igyekszem majd többet beszélni akkor, bár az a baj, hogy én el se jutok oda, hogy valakivel beszélgessek, mert nagyobb ismeretségi körben tudják rólam, hogy csendes vagyok, és ezért már alapból nem is nagyon közelednek. :(


valaki írta, hogy jófiú kéne nekem. ezzel az a baj, hogy nem hiszem, hogy egy olyan nagyon jófiú el tudná nézni, hogy én minden héten bulizok, meg szerintem nem is jönne velem, és szerintem sok mindenben nem értenénk egyet.


egyébként 20 éves leszek

2011. nov. 24. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!