Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Mit tennétek a helyemben? :S

Figyelt kérdés

A suliban előző héten éppen a jegyeinket néztük meg, szóval odaálltunk a tanárnőnk mellé (aki megjegyzem NAGYON jól néz ki) és kérdezősködhettünk arról hogy mikor javíthatunk stb. Annyira elbambultam hogy egy darabig csak a tanárnőm melleit nézegettem (mellette álltam, ő ült a székén, tehát ő nem tudta hogy én nézem) és egyszerűen annyira nem figyeltem magamra hogy egy nyáldarabka rá csöppent a mellére (kilátszott neki a dekoltázsa vagy mie, tehát olyan ruha volt rajta, és pont oda a közepébe). Ekkor a tanárnőnk megkérdezte hogy: "Hát ez mi?". Kuss volt az egész osztályban és annyira megijedtem, hogy felajánlottam neki hogy adok egy papírzsepit, vagy majd én letörlöm neki. Egyszerűen nem tudtam mit mondani, más nem jutott eszembe. Ekkor már röhögött az egész osztály rajtam, de itt még nincs vége! Rám nézett a tanárnő és megjegyezte (amiről én tényleg nem tudtam, egyszerűen magamon kívül voltam) hogy áll a brém. Na ekkor már kitört az egész osztályban a káosz. Mindenki csak röhögött és én meg ott álltam és nem tudtam mit csináljak. Aztán elhatároztam hogy lefogok ülni a helyemre, csak hogy álló brével elég nehéz járni. Szóval amikor elindultam pár lépés után el is estem. Ez volt a mélypont és aztán végül is sikerült elvonszolnom magam a padig.

Annyira megviseltek a történtek hogy a mai napig nem merek a tanárnőm szemébe nézni, és az osztálytársaim is amikor meglátnak, csak idétlenül vihognak rajtam.


2011. nov. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy filmbe illő történet és kamu vagy ha igy jártál akkor majd elfelejtik probalkozz be a tanitoneninel:d
2011. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?
2011. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

XDXD ez oltári


menj más suliba, változtasd meg a neved, töröld magad a netről, és költözz is el XD akkor talán elfelejt a világ XD

23/L

2011. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
xDD nem jött össze..de majdnem:) egész jó kamu
2011. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ciki egy helyzet az biztos...de hány éves vagy? és még nem láttál nőt meztelenül vagy valami? Ennyire megbabonázott csak egy dekoltázs? Amúgy egyértelmű, a tanárnő úgy öltözzön, hogy ne legyen kinn a fél csöcse, ha nem akar nyálcseppeket, ha kiteszi számolnia kell ezzel. Szóval egy értelmes válasz: egy-két hét és lehet, hogy röhigcsélnek, de el fogják felejteni a többiek. Hadd nevessenek egy darabig. Hidd el, hogy 30 évesen te is nevetni fogsz ezen. Tancitól kérj elnézést, egyszerűen és ennyi.
2011. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu. Még mindig rohadt sz@rul érzem magam miatta :S
2011. nov. 24. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt elég hihetetlen, hogy annyira föléhajoltál volna, vagy egyáltalán ennyire közel odaállnál egy tanárhoz.

Másrészt tanuld meg becsukni a szád, ha áll a farkad.

Harmadrészt meg majd elfelejti mindenki.


Az mondjuk csúcs, hogy egy válaszadó szerint a tanárnő hibája az egész.

2011. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!