Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolhat most? Mi változott?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit pár hónapja ismerek.

Eleinte nagyon jól elbeszélgettünk, nagyon jófej volt. Amikor felvetettem hogy találkozzunk akkor mintha ezt az egészet elvágták volna. Kihátrált a találkozás elől és közölte h ő most nem szeretne semmit, szinte egyértelmű volt számára hogy nekem tetszik mint nő. Pár hétre rá összefutottam vele. Beszélgettünk de elég egyoldalúnak tűnt a beszélgetés. Konkrétan ő nem érdeklődött utánam, semmit se kérdezett. Utána egy jó ideig nem láttam, annyit tudtam róla h közben volt egy nagyon laza kapcsolata, vagy vmi próbálkozás.


Nemrég viszont újból beszéltem vele, sőt pár napra rá szintén összefutottunk. Most teljesen más volt, jól elbeszélgettünk, ő is kérdezett tőlem, nem sokat mert én elég sokat tudok beszélni :D de ez is haladás.


Szerintetek legközelebb ha látom akkor hívjam el valahova? Vagy éreztessem vele hogy nekem még mindig tetszik? Nem tudom hogy ő hogy tekint rám.


2011. nov. 24. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
egy próbát megér :) Viszont finoman próbáld hívd el mondjuk egy cukiba a kedvenc sütijére és dumáljatok egy jót hátha több is kiderül és a lány is tud valamit reagálni (Ja és próbálj kevesebbet beszélni mert a lányok szeretnek beszélni és nagyon demotiváló ha egy srác mondjuk közbe szól egyfolytában vagy ilyesmi)
2011. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!