Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál az a gyerek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál az a gyerek, hogy így tapad rá a csaj? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, felvázolom a helyzetet!

Van 1 csóka. Én már egy osztályba jártam vele egész általánosban. Az a srác olyan mint a tinifilmekben a lúzer. Kitünő tanuló, nagyon csendes. Senkivel nem beszélgetett meg nem jött el az osztályos teadélutánokra se. Mindenki furának tartotta röhögtek rajta csak. ártatlan, érzékeny. Olyan kis buz.is.

Na most szeptemberben jött a gimi. mindketten elsősök vagyunk, és egy osztályba is kerültünk.

Van egy lány aki teljesen új lett, senkit sem ismert. Ő máshol lakik, busszal jár. Nem ő a legjobb csaj az osztályban, de megvan a maga varázsa. Elég cuki, meg az alakja sem rosz. Nekem kimondottan bejön. Első napokban gondolkoztam is hogy majd becserkészem. De olyan történt, hogy be.fostam. O.o

A csaj rátapadt arra a srácra akiről meséltem. nem viccelek, a lány sokkal fiúsabb mint a srác... Most ez lehet, hogy röhögséges de ő hívta el a fiút randira. Komolyan. Elszokta kísérni haza!! Én ezen egyszerre röhögök meg rosszul is esik. Nem értem......

A csaj tényleg odavan érte, folyton bámulja, mindig ott van a sarkában. Na most ők ketten járnak. természetesen a fiú is imáádja a lányt, de a lány is a fiút.

Na azt megértem, hogy a srác odavan a csajért, de a lány mit eszik ebben a fiúban? unalmas egy srác.

Én meg itt vagyok, tök normális, nem is bunkó. NEm vagyok egy stréber, de nem is állok semmiből bukásra. Szoktam gyúrni, helyesnek mondanak. Szoktam bulizni, meg azért merész vagyok. És nem érdelem a lányt.

Nekem már nincs esélyem igaz?

Miért van oda azért az unalmas srácért ez a lány?? Én ezt nem értem. -.-"


ja és amúgy még nem annyira komoly a kapcsolatuk, csóktól biztos hogy nem mennek tovább. Szerintem még nem is csókolózttak. viszont mindig együtt vannak, dumálnak. Akkor így kavarhatok a csajjal?? Hogy közelítsek, ha mindig a sráccal van,


2011. nov. 24. 20:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
15/f
2011. nov. 24. 20:24
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látom ismét savanyú a szőlő szindrómával van dolgunk.
2011. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
menjél inkább gyúrni.....tésztát
2011. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat esetleg? -.-"
2011. nov. 24. 20:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, de te annak a "k.urva nagy fiú vagyok"-nak tűnsz, ő meg egy normális embernek tűnik. Olyan fiú akit ma ritkán lehet találni. Őszintén? Nálunk is van egy srác aki egy szót se szól, nem közösségi ember, de még mindig jobban el vagyok vele mint a "macsókkal".


17/L

2011. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd mint mandtat Sokat beszélgetnek!

Tehát élvezik egymás társaságát

nem bukhat minden csaj a "jó pasikra"

ja és semmi képp se kavarj a csajjalXD

2011. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Nem ő a legjobb csaj az osztályban"

próbálkoz mással

2011. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Beszélgettél valaha azzal a fiúval az általánosban? Csak mert nem arcoskodik akkor unalmas? Ha tetszik a lány akkor örülj a boldogságának és ne rágd a kefét.

Nem nagyon értem miért nézed le a srácot. Kitűnő tanuló. Tehát van esze. Valószínűleg stílusa is van. Csak nem veri egyiket sem nagydobra. Ennyi.

2011. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

YEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!


Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!


Megcsináááááááááááááááááááááááááááááááááááááááltam!!!


EGy csendes, félénk, érzékeny, érzelmes, stréber fiú :)

2011. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és unalmas :)
2011. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!