Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál az a gyerek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál az a gyerek, hogy így tapad rá a csaj? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, felvázolom a helyzetet!

Van 1 csóka. Én már egy osztályba jártam vele egész általánosban. Az a srác olyan mint a tinifilmekben a lúzer. Kitünő tanuló, nagyon csendes. Senkivel nem beszélgetett meg nem jött el az osztályos teadélutánokra se. Mindenki furának tartotta röhögtek rajta csak. ártatlan, érzékeny. Olyan kis buz.is.

Na most szeptemberben jött a gimi. mindketten elsősök vagyunk, és egy osztályba is kerültünk.

Van egy lány aki teljesen új lett, senkit sem ismert. Ő máshol lakik, busszal jár. Nem ő a legjobb csaj az osztályban, de megvan a maga varázsa. Elég cuki, meg az alakja sem rosz. Nekem kimondottan bejön. Első napokban gondolkoztam is hogy majd becserkészem. De olyan történt, hogy be.fostam. O.o

A csaj rátapadt arra a srácra akiről meséltem. nem viccelek, a lány sokkal fiúsabb mint a srác... Most ez lehet, hogy röhögséges de ő hívta el a fiút randira. Komolyan. Elszokta kísérni haza!! Én ezen egyszerre röhögök meg rosszul is esik. Nem értem......

A csaj tényleg odavan érte, folyton bámulja, mindig ott van a sarkában. Na most ők ketten járnak. természetesen a fiú is imáádja a lányt, de a lány is a fiút.

Na azt megértem, hogy a srác odavan a csajért, de a lány mit eszik ebben a fiúban? unalmas egy srác.

Én meg itt vagyok, tök normális, nem is bunkó. NEm vagyok egy stréber, de nem is állok semmiből bukásra. Szoktam gyúrni, helyesnek mondanak. Szoktam bulizni, meg azért merész vagyok. És nem érdelem a lányt.

Nekem már nincs esélyem igaz?

Miért van oda azért az unalmas srácért ez a lány?? Én ezt nem értem. -.-"


ja és amúgy még nem annyira komoly a kapcsolatuk, csóktól biztos hogy nem mennek tovább. Szerintem még nem is csókolózttak. viszont mindig együtt vannak, dumálnak. Akkor így kavarhatok a csajjal?? Hogy közelítsek, ha mindig a sráccal van,


2011. nov. 24. 20:23
1 2
 11/19 szamóca.. ***** válasza:
80%

lehet h te hétköznapi vagy, unalmas.

a srác különleges valamilyen irányban, talán ez fogja meg a lányt.

vagy szereti a szerepjátékot, és ő az anyuci :DDDD

2011. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem beszélt veletek sokat, nem jelenti azt, hogy buz.i. Nem is értem már a mai fiatalokat, lassan egyik hülyébb, mint a másik. Aki nem követi másnak a hülyeségét az már rögtön retardáltnak van minősítve. Azzal, hogy az ő csajára hajtasz, csak nő az egója a srácnak, mert gondolom a csaj elmondja neki, szóval jobb lesz ha odébb állsz.
2011. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csajok akiknek ez jön be ... Vagyis egyszoval nincs nála esélyed mert az olyanokra bukik mint amit mondtál
2011. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már rá, hogy nem bír téged?! és ezért nem nyílt meg feléd, ezért gondolod unalmasnak és 'gyökérnek'??

Én inkább az unalmas fiút választanám, mert lehet, hogy kettesben meg aranyos, szófosó.

Nálunk is van nem egy ilyen fiú a gimiben, sőt osztálytársaim között is van. Lehet, hogy a csajnak ez jön be, és nem te, nem lehetsz te minden nő álma, nőj fel! ;)

2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
a helyzet az, hogy te egy átlagos gyerek vagy, olyan mint a többi. A másik srác meg valószínű érdekes a csajnak, lát benne valamit, amit te nem.
2011. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért lenne a srác unalmas?

18/F

2011. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 szamóca.. ***** válasza:

mert hétköznapi. olyan mint a többi, nem rí ki a tömegből.

mert átlagos. mert "tök normális". mert semmi nincs benne ami felkeltené a figyelmét a csajnak. mert olyan mint ő, van hatezer másik.

2011. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"mert hétköznapi. olyan mint a többi, nem rí ki a tömegből.

mert átlagos. mert "tök normális". mert semmi nincs benne ami felkeltené a figyelmét a csajnak. mert olyan mint ő, van hatezer másik."


És te miben vagy különlegesebb, mint a több ezer, robot módjára viselkedő és "gondolkodó" tucatlány, aki kifesti magát, ribanckét viselkedik és öltözködik és azt hiszi, hogy ő mennyire jó csaj? Minden egyes ember egyedi és különleges, csak sok primitív tahó ezt nem veszi észre. Manapság pedig ha valaki nem egy idióta megjátszós, ki ha én nem köcsög, akkor egyből ki kell közösíteni, mert unalmas igaz. Lehet, hogy sokkal normálisabb emberileg, hozzá tud szólni dolgokhoz stb.

2011. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te csak féltékeny vagy ecsém, semmi egyéb bajod nincs! Ne irigyeld mástól a boldogságot... a másik fele pedig, hogy ne ítélj anélkül, hogy nem ismered a személyt!
2011. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!