Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy minden stimmel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezt már ezerszer kiveséztem idősebb nőkkel és állításuk szerint nincs ilyen.Szerintük a nőnek el kell tűrnie a férfit,hisz nemigazán tudják kimutatni az érzelmeiket.Ha az anyagiak vannak,akkor általában a szex nem stimmel,ha meg a kémia működik,akkor meg más miatt gáz.

Bár hiszem,hogy azért születtünk le,hogy tanuljunk és tanítsunk( és erre tökéletes a párkapcsolatok), azért borzasztó jó lenne,ha minden stimmelne és mindenki a megfelelő párral élne együtt.Vagy valóban így a jó,ahogy vagyunk?


2011. nov. 25. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a John Gray könyvét: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek. :) Találsz benne pár választ...
2011. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. nov. 25. 00:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban stimmelhet minden, de ettől függetlenül a külvilág problémái beszivároghatnak. Gondolok itt munkahelyi gondokra, anyósra/apósra, bármire, ami a a pártól független, de elronthatja az ember kedvét. Ez feszültséget okozhat egy kapcsolatban is, veszekedéseket, de ha mindkét félbe szorult némi türelem, és empátia, akkor ezeket is meg lehet oldani.

Persze, ritka eset, hogy csak ennyi a gond, általában a kapcsolatok eleje szokott közel tökéletesnek tűnni, és később derülnek ki a gondok, aztán vagy összeszokik a két fél, vagy elbúcsúzik egymásról.


Az, hogy csak a nőknek kell tűrniük... nem szeretnék obszcén szavakat használni... A nők nagy része hihetetlenül hisztis (kivételek vannak, de most maradjunk az alapesetnél), a férfiaknak ezt kell eltűrniük/kezelniük. Bár szerintem nem annyira nehéz kezelni a női hisztit, mint ahogy azt pár férfiú gondolja.

Azzal szintén nem értek egyet, hogy a férfiak nem tudják kimutatni az érzéseiket. Embere válogatja.


Az első kommenthez: a férfiak és a nők valóban különböznek, de miért ne lehetne attól még harmónia? =)El kell fogadni egymást.

Mellesleg, nekem ez a video magyarázott meg sok mindent, bár sok helyen nagyon erősen túloz, viszont egyértelműen van benne valami... =)

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2011. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy kapcsolatban stimmelhet minden, de ettől függetlenül a külvilág problémái beszivároghatnak"


Ezzel nagyon egyetértek!!!!!

2011. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stimmelhet sok minden, de szerintem azért sokat számít a kompromisszum meg a tolerancia, ha csak apró kis hülyeségekeben is nyilvánul meg. Sokszor lehet harmónia és jól működő kapcsolat különböző típusú emberek között is, ha megfelelően tolerálják a másikat, és a céljaik megegyeznek. Sokszor szerintem az a baj, hogy KEZDETBEN minden stimmel, aztán valamelyik fél megváltozik, és onnan nehéz rendbehozni a dolgokat.
2011. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyilván létezik, csak ritka.
2011. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!