Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes társkeresésnél ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresésnél ezt most hogy "illik"?

Figyelt kérdés
Tehát ha egymásra talál 2 ember egy ilyen társkereső oldalon, összejönnek, akkor mi lesz a profiljukkal? Vagy normális, hogy még utána is kb naponta fellép mind a 2 ember? Hogy kell ezt?
2011. nov. 25. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyéni. Ha már "eltökélted magad", és úgy érzed, lépj le. Ha nem, ne. :-)

Mi is neten jöttünk össze a párommal közel 4 éve. Én léptem le előbb. Párom szörfölgetett még egy darabig, de tudtommal nincs már fent régen.

36/N, 34/F

2011. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Átmennek magánlevelezésbe. Később találkozgatnak. Ha jól összejönnek, akkor összeházasodnak. Ha ez is jó, akkor gyerekeket csinálnak. Később felnevelik őket. Még később boldogan várják az unokákat. legkésőbb meghalnak, mint bárki más. De nem hiszem, hogy visszamennének a profiljukba. Hacsak biztonság kedvéért fenn nem tartották volna örökre.
2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, neten jöttünk össze, mikor kimondta, hogy szeret, akkor én leléptem az oldalról, később aztán Ő is
2011. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak 1x találkoztunk, de ő is minden nap belép... Hát nem tudom.. Én már csak azért lépek be, hogy megnézzem, ő fent volt-e.
2011. nov. 25. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, ő is azért lép fel, hogy megnézze, hogy fenn vagy-e
2011. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is csak azért lép be, hogy megnézze, hogy te beléptél-e XD
2011. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tekike99 ***** válasza:
Ha még csak egyszer találkoztatok, akkor még azért annyira nem lehet komoly a kapcsolat. Biztos kap levelet még mástól is, ha más nem kíváncsiságból megnézi, ez még nem baj. Ha komolyra fordul, akkor nyilván törlitek magatokat. Bár pasiknál ez nem evidens, mert van amelyik nem is gondol erre, egyszerűen nem lép be és kész, nem érdekli.
2011. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott... :DD
2011. nov. 25. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!