Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexuális beállítottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális beállítottságot takar a metro szexualitás?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszíves!

2011. nov. 26. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Így, különírva legtöbb esetben a kettes metró iránti vonzalmat.
2011. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A metro szexuális férfi csakis a nőket szereti. Arra mondják ezt a jelzőt, aki túlzottan sokat foglalkozik saját magával, hogy hogy áll a haja, meg minden apróságra túlzottan odafigyel. És rengeteget áll a tükörben, mert folyton csak a saját külsejével van elfoglalva.
2011. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Mármint attól, hogy valaki metroszexuális még lehet hetero és homoszexuális is.

Nem tudom, hogy nőkre használják-e a kifejezést(nem valószínű, nem lenne értelme), de férfiaknál ez szinte már nőies alaposságat takar, ha kinézetről, tisztálkodásról van szó. Ha látsz vékony, csőgatyás, tornacsukás, ultrastílusos, belőtt hajú fiúkat az utcán, esetleg még szemük is ki van húzva, azok nem feltétlen melegek, csak épp (túlzottan) törődnek magukkal. Sokszor ez be is jön a lányoknál.

2011. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

metroszexuális


nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)

2011. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

00:51 -es vagyok.

a forrásom amúgy: [link]

2011. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Metroszexuális pl. David Beckham is, vagy a Kasza Tibi öccse, nem jut eszembe a neve. Gábor, de nem biztos.
2011. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=e1h5TzdTq0o


a videóban szereplő sálas fiatalember is ide tartozik

2011. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PÁWAszexualitás
2011. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet akár aszekszuális is aki metroszekszuális de többnyire heteroszekszuális én jó magam aszekszuális vagyok de érzelmileg egyértelműen a nőket tartom vonzónak viszont a testiség taszít ettől függetlenül nagyon piperkőc vagyok metroszekszuálisan sokat foglalkozok a külsőmmel nagyon sokat foglalkozok a külsőmmel ennek ellenére kapom sok idióta megjegyzést olyan bunkók az emberek tisztelet a kivételnek de nem nagyon tudnak érdekelni a negatív kritikák nyugodtan bekaphatják. 26/F metalhead
2018. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!