Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeret senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szeret senki? Miért néznek levegőnek?

Figyelt kérdés
Már mindenféleképpen próbáltam magamra vonni a figyelmet, de én senkinek se kellek...
2011. nov. 26. 14:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
fiú-e vagy vagy lány vagy-e? :D
2011. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
lány
2011. nov. 26. 14:26
 3/31 anonim ***** válasza:
eljon neked is az igazi hidd el nincs miert szomorkodni. neha en is ugy erzem de aztan valtozik:)
2011. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ahh értem. ez a felfogás, h nem kellesz senkinek, semmiképpen sem célravezető.olyan nincs h valaki senkinek sem kell. csak járj nyitott szemmel, és ne akarj görcsösen barátot, mert akkor tényleg nehezen fog összejönni :\ csak sodródj az árral, éld az életed, ne görcsölj a dolgokon és MAGÁTÓL össze fog jönni minden hidd el :)
2011. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Figyu ismerkedni kell gondolom/remélem tinikorban vagy még.


Nincs olyan ember aki senkinek sem kell hidd el rengeteg párt láttam már csinos lányt ronda fiúval vagy fordítva két szépek két csúnyát. És ezek mind szerették egymást szerelemben ! Szóval csak ismerkedni kell nincs olyan hogy senkinek nem jössz be!

2011. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Külsőre sok fiúnak bejövök, de valahogy a személyiségem nem kell senkinek és inkább más lányoknál próbálkoznak.
2011. nov. 26. 14:50
 7/31 anonim ***** válasza:
miért hogy nézel ki? esetleg kép?
2011. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
egy kép tényleg sokat segítene... akár privátban is...
2011. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet küldeni, bocsi, de hihettek nekem, biztos vagyok benne, hogy a személyiségemmel van a baj...
2011. nov. 26. 15:48
 10/31 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!