Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt az első csókod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első csókod? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Élvezted? Máshogy képzelted el? Nagyon izgultál? Kérlek meséld el az egész történetet :$ :) Kort és nemet is írjatok :)
2011. nov. 26. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát.. annyi volt hogy ültünk a kocsiba és egyik percről a másikra lekapott a csaj... ez volt az első... Élveztem e?? Néztem egy nagyot utánna... de jó érzés volt... :D


Igen, izgultam, de ez általános az elsőnél szerintem mindenki izgul...


20/F


Te hány éves vagy kérdező??

2011. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

17/F vagyok, csak szeretem hallgatni az ilyen történeteket.


Én házibuliban voltam egy lánykánál, 15. szülinapja volt (én is 15voltam), és leültem a hintaágyra, fölugrott mellém a kutyusa. Ő beült mellém és elkezdtünk beszélgetni, meg kutyust simogatni ^^. Aztán a kutyusról a kezemet egyre vittem felé és kicsivel később már az ő combját simogattam. Simiztem tovább még egy kis ideig, és megfogtam a kezét. Fél percig csend volt, (nem az a kínos csend) aztán másik kezemmel átöleltem, elengedtem a kezét, finoman elkezdtem közeledni hozzá, és megcsókoltam <3. Kb 15 másodpercig tartott az első csók mert a kutyus meg elkezdett minket alulról nyalogatni :DD, ugyhogy abba kellett hagyni. Úgyhogy szépen "egymásnak dőltünk", és ültünk tovább kézenfogva. Akkor már bátrabb voltam és mégegyszer megcsókoltam... és mégegyszer. :))

2011. nov. 26. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Az elsőtől általában mindenki parázik.:)

Én 12 évesen kaptam meg az elsőt (amúgy lány vagyok)

Volt egy barátom és nem rég jöttem vele akkor össze. Várban voltam vele és beszélgettünk meg minden és úgy meg történt. Éreztem hogy meg fog történni de ezt a helyzetbe tudni lehet.:) Nem képzeltem másnak és igen nagyon élveztem olyan volt mint egy filmben persze nagyon izgultam hogy úristen jól csinálom e vagy nem de ez csak pár másodpercig tartott míg paráztam onnantól minden simán ment.:))

2011. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen vodkától elázva egy nekem nem tetsző félig tudatánál levő csajjal történt meg.Vele nem volt nagy szám.

Akadt már jobb is ,de attól függetlenül élveztem!

26F

2011. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Együtt utaztunk haza. Ez volt a járásunk 3. napja. Ő már ott várt az állomáson. Egyre közeledtem, és megláttam. Az eszem hirtelen megálljt parancsolt! Ne csináld! Normális vagy?! Tudod mi lesz a vége?!... De a lábam csak vitt előre, hajtott a vágy és... a kíváncsiság is. Minden lépéssel mi közelebb vitt hozzá ,csak még erősebben dobogott a szívem. Azt hittem jobban már nem tud, de tudott. Izgultam is, vajon látja hogy zakatol a szívem? Hogy lüktet a mellkasom? Kitalálja, hogy a látványa izgalommal tölt el? De ő csak állt és mosolygott rám. És várt. Várta, hogy oda érjek. Szerencsére nem vett észre semmit az izgalmamból. De bolond vagyok, hiszen meg sem beszéltük, hogy ma megtörténik! És ha mégis? Hiszen ez a mosoly... ez sokat ígért.

Felszálltunk a vonatra. Felkavarodott lelkem végre csillapult. Ellenben a barátom mintha kissé idegeskedett volna. Folyton a sok ember miatt zsémbelődött! Zavarták nagyon. Akkor már tudtam! Az alkalom megszületett. De vajon mikor? Mikor fog megcsókolni?

Aztán megtörtén: leszálltak a vonatról, már alig volt pár ember... ne, ne, ne, maradjatok! Hová mentek? Mentsetek meg! De nem történt semmi. Semmi különleges. Egymásra néztük és összemosolyogtunk. Aztán jött egy alagút, majd még egy és jött a leghosszabb is... és még előtte láttam ahogy fölém hajol... aztán sötétség. És érzetem. Elsőnek a meleg leheletét, a szuszogását. Megcirógatta az arcom. A szívem hevesen vert, még szerencse ,hogy zakatolt, mert elnyomta a szívem vad dobogását. Aztán éreztem a puha ajkait. Ekkor megdermedtem. Kicsit kinyitottam a számat. És... megnyugodtam egy csapásra. Elöntött a melegség. De mielőtt felfoghattam volna Ő elhajolt a számtól, és kiértünk az alagútból. Majd megkérdezte: Jó volt?

Háát...

Elmosolyodott, 'Megy ez nekem jobban is!' És ismét visszahajolt. Engem meg megint elöntött a forróság. :)


The End.


22/L

2011. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/5 Időpont ma 21:32

Jó kis történet!

:)

NEm regény író vagy véletlenül? :)

2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen leírtad :)
2011. nov. 26. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Kikísért az állomásra. Először csak lazán megfogta a kezem, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga... Szóval utunkat kéz a kézben folytattuk, esett a hó, sötét és hideg volt, ő ott ballagott mellettem. Egyszóval tökéletes volt minden. Kiértünk az állomásra és megálltunk egy eldugottabb helyen és akkor megtörtént. Éreztem, hogy akkor és ott meg fog csókolni. És meg is történt Remegtek a térdeim. Iszonyú boldog voltam. Az a mentolos íz... És azok a puha ajkak. Mmmm. :) Akkor 14 voltam ő 16. :)
2011. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5


*.*

Olyan jó volt a történetedet olvasni. Remélem nekem is hasonlóan romantikus lesz az első :) És szépen megírtad. Én is megkérdezném, hogy nem írsz, pl. regényt? :)

2011. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első csók ... smárolás egy bulin volt kint a szabadban. Haverokkal eléggé bepiáltunk. Volt ott pár csak és kb ennyi. Arra emlékszek hogy nagyba beszélgetek egyik barátommal, aztán van egy 3-4 másodperces emlékezetem arról hogy fekszek a csaj fölött és smárolunk, utána pedig hogy reggel van és lökdösnek hogy keljek már fel. 15 éves voltam. Szóval eléggé emlékezetes volt.. :D
2011. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!