Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez véget vethet a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez véget vethet a kapcsolatunknak? Vagy én vagyok önző?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátom nem olyan régen eljegyzett ő 26 éves én 24. Elég jól keresünk mind a ketten, viszont nekem tini korom óta az az álmom, hogy majd Koreában vagy Japánban éljek, mind2 nagyon tetszik, és alapszinten mind a kettő nyelvet tudom, nagyon tetszik a kultúra, és az ázsiai konyha a kedvencem. A vőlegényem nem szereti az ázsiai dolgokat, ő mindig azt említette nekem hogy majd költözzünk ki Németországba, vagy Spanyolba, de én nem szeretnék, és ez még nagyon fel se vetődött. De nem akarom azt hogy az álmom ne valósuljon meg, de az ő életét se szeretném tönkre tenni, de nagyon szeretem őt. Szerintetek mit tegyek?:( Nagyon szeretem őt, felhozzam neki a témát?
2011. nov. 27. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp közös döntést kell hoznotok. Ha ez nem megy akkor viszont tényleg vége is lehet.
2011. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos ez olyan mint ha a saját jövőmet olvasnám...

Én mindenképpen megbeszélném hogy mi legyen.Mindenképpen hozd fel a témát mert anélkül nem megy.Neki is van álma neked is.De néha fel kell adni valamit hogy új dolgokat tapasztalj.Lehet hogy a párod beadja a derekát és még is elmegy Japánba,Koreába és megszereti.Vagy az is lehet hogy te lemondasz róla.Nem vagy önző,csak nagyon szeretnéd :)

2011. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha élnétek egy évet Kóreában aztán egy évet Németben aztán egy évet Japánban aztán meg egy évet Spanyolban? Mindketten megtanulnátok 4 nyelven beszélni.

Utána pedig költözzetek egy olyan országba, ahol minden kultúra találkozik. Például Anglia. Az angol lesz az 5. nyelvetek.


Véleményem szerint, ha igazán szereted ez az egész - emiatt vége lehet - kérdés fel se merül benned. Na jó, felmerülhet, de ha emiatt szakítotok, akkor jobb is,

2011. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!