Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ez nálatok miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ez nálatok miért így működik? Nem ellenmondásos kicsit?!

Figyelt kérdés
A pasi nyugodtan smárolhat mással buliban, az nem számít, a csajnak kutya-kötelessége megbocsájtani, ha a férfi ezt nagy kegyesen bevallja, mert ha nem bocsájt meg, nem is szereti igazán. Viszont ha a lány kavarna mással, és ez a pasi tudomására jut, rögtön ordas r*banc meg k*rva meg miegymás, és a férfi fel van háborodva. Miért más, ha a pasi csalja meg a barátnőjét, és miért más, ha a csaj a pasit, a ti szemetekben? (tisztelet a kivételnek). Én magát a megcsalást ítélem el, nem mentség, hogy az illető férfi-e vagy nő...
2011. nov. 27. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs külömbség szerintem. (23F)
2011. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna a barátnőm én nem bocsátanék meg neki és fordított esetben se várnám el ezt. Sztem ez egyik oldalról se fér bele egy normális kapcsolatba.
2011. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem gondolja azt, hogy az egyik nemnek több joga lenne megcsalni a másikat, mint a másiknak.

Egyik sem szép dolog, én elítélem, illetve nem érdekel másnak a magánélete.

Nyilván egy nő jobban fúj egy olyan férfira, aki csalja a barátnőjét, mert saját magát érzi a nő helyében és a férfi is fordítva, jobban megérti a csalfa férfit, mint a csalfa nőt.


De objektíve a két magatartás egyforma számomra.

2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ÉS ezt a baromságot mégis honnét szedted?Ugyanakkora bűn az ha a pasi csal meg vkit,mintha a csaj. Nincs különbség!
2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem bocsátanám meg, de nem is tennék ilyet, és ha mégis, a lánytól se várnám el h megbocsássa. Legfeljebb olyan van, h a lány eltűri h akárhányszor megcsalja a pasi, mert az olyan jól néz ki.
2011. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom honnan szeded de nálunk nagyon nem így van.. meg errefelé senkinél sem
2011. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nálunk nem így van. Csak eddig még neked sem volt dolgod normális férfiakkal, és általánosítasz. Egyébként nem vádollak, nem mondom, hogy ez csak a te hibád.
2011. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nincs különbség! se én se ő nem "smároljon" mással. annyit várok el a barátnőmtől mint amennyit magamtól. ennyi.
2011. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, örülök, hogy itt mindenki normálisan gondolkodik:) sajnos, az ismerőseim között, hiába van együtt pár mondjuk 1-2 éve, simán nem számított gondnak, ha a pasi 1-2szer félresmárolt olyan miért ne alapon, és ezzel a többi pasi is egyetértett. Pedig alapjáraton mindegyik srácot normálisnak tartom, de ezt az egy "difijüket" nem bírtam megértem.
2011. nov. 27. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ugyanannyira elítélendő mindkét esetben. Ha pedig te kifogtál egy ilyen gyökeret, arról mi nem tehetünk.
2011. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!