Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 on éves lányoknak is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 on éves lányoknak is a gyerekarcú 18 nak tűnő pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt egy 20 meg egy 23 éves csaj is rá van kattanva a kb 18 nak tűnő nőies arcú pasira. Mit esztek a nőies arcon? Elég furcsa az.


2011. nov. 27. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én sem tudom tulajdonképpen, hogy egyesek mit esznek az ilyen kis buz.ikon... ezzel tudom, hogy az ízlésüket is sértem másoknak, de én fel nem tudom fogni mi szép az ilyen Justin Bieber-féle fiúkon.

Nem mondok kort, legyen elég annyi, hogy még messze vagyok kissé a tizennyolctól, de soha nem tetszettek az "ilyesmi" fiúk. Mindig az olyanok jöttek be, akik magasak, foglalkoznak magukkal, de nem töltenek lassan több időt a tükör előtt, mint egy lány.. szóval azok akiken lehet látni, hogy férfiak. Akiknek férfias testalkata, férfias arcvonásai vannak és férfiasan is viselkednek. De szerintem érted mire gondolok.

Persze senki nem döntheti el, hogy neki tulajdonképpen mi jön be, nem mi válogatjuk meg :)

2012. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!