Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem bulizni, és a házibuliba össze találkoztam azzal a fiúval (16 éves), aki néha hajtott rám, és el is hívott magához, de még se mentem el mert csak szexre kellettem volna neki ( ami persze nekem nem kell még szűz vagyok) , aztán ő is besértődött. Feltűnően nézett azután több hétig. Aztán most tegnap a buliban leült mellém, azaz lefeküdt, én ültem, ölelgetett puszilgatott, meg is csókolt, én kicsit csókoltam vissza, aztán többször próbálkozott de csak puszit adtam neki, de azért úgy hozzám ért, aztán haza kísért, és közbe útközbe és ölelgetett meg csókot akart. Nem baj, hogy nem csókoltam vissza neki rendesen?? amúúgy meg rám írt, megkérdeztem tőle, hogy ez játék volt, és írta, hogy igen játék.
2011. nov. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig ez játék volt,akkor nem baj,hogy nem csókoltál vissza.
2011. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ha hagyod magad könnyűvérű csaj hírébe fogsz állni. S már most is lehet ilyen híred, ha ezt látták többen, hogy téged ölelgetni meg csókolgatni társaságban. Mert a nép szája szerint valószínű, hogy négyszemközt még többet megengedsz.
2011. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"amúúgy meg rám írt, megkérdeztem tőle, hogy ez játék volt, és írta, hogy igen játék."


Nem, szétkellet volna raknod a lábaidat...:D

Szerinted? Nem is értem, hogy ezt miért kérdezed. Egyértelműen jól cselekedtél.

2011. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a kérdés volt már kint korábban nem?
2011. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy játék volt... Majd be fogja ismerni, hogy meg akart dugni, de te ismét lepatintottad.
2011. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor illetlenség nem lesz*pni valakit.
2011. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!