Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket ez zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ez zavar?

Figyelt kérdés
én mindig beleülök a fiúk ölébe meg ölelgetem őket . titeket ez zavarna ha járnánk? zavarna ha más fiúkat ölelgetnék? 14/L
2011. nov. 28. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Íme egy ribi tanonc...
2011. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kendrazoltan ***** válasza:
92%
csak úgy csattanna a saller...
2011. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16:41 mért lennék ribi tanonc?
2011. nov. 28. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja mondanám nekik. Na skacok tiétek, aztán azzal a lendülettel megfognám a táskád minden cuccodat belevágnám és kihajítanám a francba.
2011. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Téged zavarna, ha a pasid más lányokat ültetne az ölébe és ölelgetné őket? Mert engem zavarna, ha a csajom más ölébe ülne, nagyonis. Repülne is mint a pinty. Vagy lehet, hogy maradi vagyok?! Nem hinném...
2011. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
80%
Téged nem zavarna, ha a barátod ölében egy másik lányt látnál?
2011. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Jobb kézzel ezért, ballal meg azért.... csak így tovább, te lehetsz a köv. kelemenannácska
2011. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kendrazoltan ***** válasza:
83%

a lényeg:

Igen, mindenképp. Nem vagyok féltékeny típus, sosem voltam, de a barátságnak is megvannak a fizikai határai...

2011. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Gyerek vagy még elnézem neked. Viszont jobb lesz minél hamarabb kinőnöd ezt. Egy normális nő nem csinál ilyeneket, hanem megtartja a tisztes távolságot. Egy normális férfi pedig nem tolerálja az ilyenfajta viselkedést. Jobb lesz, ha ezt szépen lassan kinövöd. Mert bármennyire is szép vagy, később csak nevetség tárgya leszel az ilyen viselkedés miatt, a pasiknak csak a szexre kellesz, betesznek a ribi kategóriába és ott is maradsz örökre. Te majd azt hiszed, hogy népszerű vagy, mert minden pasi téged taperol, de valójában csak nevetnek majd rajtad. Ha ezt akarod folytasd tovább, ülj bele a fiúk ölébe, ölelgesd őket, de mint mondtam, ezt egy fiú sem tolerálja egy normális párkapcsolatban.
2011. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, mintha nem lenne elég r*banc a mai világban. Egyre többen lesznek.
2011. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!