Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, aki bepróbálkozott már discoban dolgozó pultos srácnál?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy hol volt az esetleges jóképű fiú? (nekem is bejön egy ilyen úriember)
2011. nov. 28. 17:31
 1/8 MariskaHargitai ***** válasza:
Majdnem minden tinilány bepróbálkozik a pultosoknál, kidobóknál, buszsofőröknél... Ez nekünk olyan, mint a srácoknak az ápolónő, tanárnő...
2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő próbálkozott be nálam :)

Imádtam őt :):)

A hol voltat hogy érted?

2011. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En 1x felszedtem 1 kidobot (am 1. ligas vizilabdas), huuu, hat egy Adonisz volt, 7 honapig szorakoztunk, de aztan rajottunk,h csak a szex mukodik koztunk, semmi mas.

2x meg DJ- vel alltam ossze, de egyik sem volt hosszabb 1 honapnal...

Nah, de ez meg a lazado,diszkoba jaro idoszakomban volt. :) Azota lenyugodtam es kategoriat valtottam. :D

DE, nagyon sok csaj ugy gondolja, h a diszkoban dolgozok:

1. elerhetetlenek

2. nagy nocsabaszok, hisz megtehetik.

Az en tapasztalataim alapjan, semmivel sem jobbak v rosszabbak azoknal,mint akiket suliban, buszon vagy szinhazban ismersz meg. Nem azt kell nezni,h mit es hol dolgozik,hanem, hogy milyen ember!

Ugyh, en azt tanacsolom, ha tenyleg tetszik a srac, probalkozz nala, csak legy vele ovatos!

2011. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És össze is jöttetek? :)

Úgy értem, hogy melyik szórakozó helyen?

2011. nov. 28. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, úgy is fogalmazhatunk. :)

A hely nevét inkább nem írom le, nem tudom ott dolgozik-e még.


Szeretem őt és nem akarom itt kibeszélni :)

2011. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze csakis olyannál próbálkoznék, akinek nincsen kapcsolata(a kiszemeltemnek nincsen)! Van egy ismerősöm, akinek a párja pultosként dolgozik, és már hosszú évek óta együtt vannak, a srácnak eszébe sincs megcsalni őt. Na hétvégén meglátjuk, hogy mi sül ki belőle, egy próbát megér.
2011. nov. 28. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejon egy pultos srac, multkor elszurtam, mert lattam egy koncerten, egyedul volt, en meg mire elhataroztam magam, addigra elment.

De csutortokon es szombaton megyek oda ahol dolgozik. Majd meglatjuk mi lesz belole.

Amugy hogyan erdemes megkozeliteni a pultos sracokat? Ugy ertem ez megiscsak a melohelyuk, meg neha eleg elfoglaltak is a vendegekkel.

2011. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem, flortoljetek vele. Tudjatok: a szemebe nezek, ramosolygok. Ha tole keritek az itatl, legyetek hozza nagyon kedvesek, szall lenyeg, hogy ugyanolyan trukkoket vessetek be, mint amilyenekkel amugy is beprobalkoznatok egy idegen sracnal. Aztan varjatok meg,h a diszko lassan kiuruljon, es akkor meg jobban "kuldjetek fele a jeleket". Ha tetszetek a fiunak es vette az adast, akkor elobb-utobb odamegy hozzatok es megker,h varjatok meg a zarast es hogy azutan majd haza kiser esetleg elmentek egyet setalni.

Sok sikert! :)

2011. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!