Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen kapcsolatban vagytok a bátyátok csajával?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs se csajom, se bátyám.
2011. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bátyám egy kretén, és a csajai meg buták.
2011. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon jóban vagyok vele, sőt, jóbarátom.

Miért, nálad gond van?

2011. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A bátyám egy kretén, és a csajai meg buták."


Tipikus, én senkinek sem kellek, ezért dögöljön meg mindenki körülöttem rinyálás.

2011. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem jövök ki legidősebb bátyám feleségével, simán leribancozom, nagyon hülye nyugtatókon él, meg majdnem felgyújtotta a házukat , hogy gyerekek bent voltak....

Jah meg, egyszer nekem akart jönni, de csak a szája nagy.. :P:D

Másik bátyám bnőjével ki jövök, ő se fúúú de nagy kapcsolatban,de tesóm szereti így elviselem és kedves vagyok vele....

megpróbálok alkalmazkodni , és jó fej lenni még lehetséges,utána vigyázzon magára a csaj... :D:D:D

19L

2011. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jól megvagyunk a bátyám feleségével, meg a nővérem csajával is. Utóbbi meg nem vicc.

22L

2011. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tipikus, én senkinek sem kellek, ezért dögöljön meg mindenki körülöttem rinyálás."


Tipikus anyám nem nevelt meg, nem taníttatott, ezért buta maradtam és nem tudom megállni, hogy ne szóljak be rinyálás.

2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátomnak nem sok barátnője volt. 2 érte el azt a szintet hogy hazahozta, mindkettőjüket nagyon kedvelem. Jóravaló aranyos lánykák :)
2011. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!