Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak miert nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak miert nem lehet azt amit a fiuknak?

Figyelt kérdés

en ezt ugy ertem h ha egy pasi sok lannyal lefekszik az nagyszeru dolog de ha egy lany csinalja ugyanezt ugyanabbol az okbol AZ ELVEZETERT a fuggetlensegert akkor egybol r.banc.


ha egy lany 14-15-16 evesen mar nem szuz akkor szuzk.rva de ha egy fiu akkor egybol o a csodor...


en pl ma meseltem vkinek h 14 evesen veszitettem el 1 pasival 2 honap utan... masfel evig jartunk utana azota massal nem is voltam megis r.bi vagyok.


ez h van?

es a kulcsos-zaros hulyeseget ne irjatok le.

koszonom.


2011. nov. 30. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"es a kulcsos-zaros hulyeseget ne irjatok le"


Az egész kérdésed egy nagy hülyeség...


"14 evesen veszitettem el 1 pasival 2 honap utan"

Mert ez normális dolog mi?

2011. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha veszel egy gumicsizmát, és azzal belelépsz a sz*rba, hát lemosod, azt ugyanolyan jó. De ha a sz*rt teszed a csizmába....Dobhatod ki az egészet...xd
2011. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szűzk.rva az aki mindenkivel flörtöl meg tipi-tapi de soha nincs szex. A másik ha egy srác több csajjal fekszik le az azért teljesítmény mer neki meg kell érte szenvedni,mivel ő kezdeményez ő hív randira stb.. És ha egy lány csinálja ugyanezt nem olyan nehéz ha jobban néz ki mer szerintem nincs olyan srác aki nem fekszik le egy csajjal aki ráhajt vagy hagyja magát.
2011. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A társadalom legalján ahol valószínűleg te is vagy hidd el ez senkit nem zavar :).
2011. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

"ha egy lany 14-15-16 evesen mar nem szuz akkor szuzk.rva de ha egy fiu akkor egybol o a csodor..."


Aki már dugott, az nem szűzk.rva, mert azok csak riszálják magukat, de semmi akció nem lesz.

Minden nagyokos az evolúcióra hivatkozik, miszerint a csajok azért buknak az izmos, gazdag pasikra mert jó utódokat várnak tőle, meg gondoskodik a családról bla, bla, bla. Na már most. Ha van egy csaj, aki minden szembe jövőnek szétteszi a lábát, akkor az megbízhatatlan, nem fogja rendesen nevelni a gyereket, sőt, abban sem lehetek soha biztos, hogy az én gyerekemmel esett teherbe, nem pedig valaki máséval.

Nagyon is szabad a lányoknak, mint a fiúknak. Menjetek oda valakihez, kezdeményezzetek beszélgetést, hívjátok el randira, amit fizessetek is ki, viseljétek el a sorozatos, tahó, sértő visszautasítást, tegyetek meg többet egy kapcsolatért, mert ha nem akkor jön a hiszti és a lelépés egy másikkal, sőt húzzatok le a bányába csákányozni, az erdőbe fát vágni, vagy autópályát aszfaltozni 40 fokban. Na majd, ha ezeket megcsináljátok rendszeresen, akkor szenvedhettek az élvezetért. De ugye megint csak a kényelmes és jó dolgok kellenének, a nehéz és kényelmetlen az már a férfi dolga?

És teljesen mindegy, hogy csak egy pasival, vagy többel, de aki 14 évesen már dug, az egy ribanc, sőt aki sok pasival fekszik le, az is.


ui: pasi létemre én is azt mondom, hogy a kulcsos hasonlat egy elcsépelt közhely, ráadásul hatalmas f.szság.

2011. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
uccsó ...ez a dolgotok fiúknak, hogy a bányában dolgozzatok stb...a nő gyereket nevel, kihordja, mos, főz, stb. Ti pedig eltartjátok a családot. ez is így van.
2011. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem a mai világban már nem úgy van,hogy hát igen a fiú megküzdött érte ő csinált mindent hogy odáig eljussanak stb.. mert a mai világban a fiúk már nem küzdenek legalábbis a többség nem..szóval már nem lehet ezt felhozni válaszként.
2011. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

"sőt húzzatok le a bányába csákányozni, az erdőbe fát vágni, vagy autópályát aszfaltozni 40 fokban."


Muhaha:D A f.szt jöttök (te és a hozzád hasonlók) mindig a természet adta testfelépítésetekkel meg izomzattal? Tényleg csak ennyit tudsz? Akkor te meg szüljél gyereket, utána nem kell csákányozni. Vagy menj el mondjuk betegápolónak és pucolgasd másnak a hányását meg egyéb ürülékét, stb. Mert hogy ezt többnyire nők csinálják. Mindenki végzi a maga dolgát az életben, szakadj már le erről a bánya témáról. Mindenki csinálja amit tud, az élvezetekből pedig épp ugyanannyi jár ki mindenkinek aki kiveszi a részét a munkából. Törődj bele!


Drága kérdező!

Komolyan itt akarsz normális választ kapni erre a kérdésre? Hemzsegnek itt a soviniszta, teremtés koronái meg az álszent hölgyemények. Bár szerintem ebben már benne van a kérdésedre is a válasz, a miértje a dolgoknak. Aki felelősségteljesen képes szexelni, az tegye. Meg persze ne ártson vele másoknak semmilyen formában. Minden más ezzel kapcsolatban egyetlen ember magánügye. (Aberrációk kivételek.) Ha valaki kérdezi, hogy mikor veszítetted el a szüzességed, a helyes válasz: magánügy. Vagy hazudj. Mert sok az álszent, prűd és demagóg ember. 14 évesen egyébként én korainak tartanám a szexet, de már megtörtént és szerencsére semmi baj nem lett belőle. Ettől még nem vagy ribi. De azt hozzá kell tennem, hogy tizenévesen még sokan elég felelőtlenek, márpedig a szex nagy felelősség. Sok veszélyt rejthet, ezért inkább felelőtlenségnek nevezném ha valaki össze-vissza váltogatja a partnereit az élvezet nevében. Ez férfiakra és nőkre egyaránt vonatkozik. Ha olyas valakivel kellene összejönnöm akiről tudom hogy már rengeteg nővel volt, akkor valószínűleg akár ciki, akár nem, megkérném hogy mutasson fel egy papírt arról, hogy nem fertőzött semmilyen ismert nemibetegséggel. :)

2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

„ez a dolgotok fiúknak, hogy a bányában dolgozzatok stb...a nő gyereket nevel, kihordja, mos, főz, stb. Ti pedig eltartjátok a családot. ez is így van.”


A férfi is kiveszi a részét a gyereknevelésből, főzni, mosni is tud. A mai világban pedig mindkét félnek melóznia kell, hogy meg tudjanak élni, de ugye egyesek elvárják, hogy eltartsák. Ja és nem csak a család eltartásról van szó, mert amikor még nem vagytok együtt, a gyereknek még a gondolta sem merült fel, akkor is elvárjátok az anyagi hozzájárulást.


„Muhaha:D A f.szt jöttök (te és a hozzád hasonlók) mindig a természet adta testfelépítésetekkel meg izomzattal? Tényleg csak ennyit tudsz? Akkor te meg szüljél gyereket, utána nem kell csákányozni. Vagy menj el mondjuk betegápolónak és pucolgasd másnak a hányását meg egyéb ürülékét, stb. Mert hogy ezt többnyire nők csinálják. Mindenki végzi a maga dolgát az életben, szakadj már le erről a bánya témáról. Mindenki csinálja amit tud, az élvezetekből pedig épp ugyanannyi jár ki mindenkinek aki kiveszi a részét a munkából. Törődj bele!”


Ti meg minden szarra csak a kib.szott gyerek szülés tudjátok felhozni, amihez szintén kell egy férfi, mert max a ruhafogastól esnétek teherbe. Rövid ideig melóztam kórházban, ahol sok férfi ápolóval találkoztam, némelyiknek még diplomája is volt. Ki a f.sz nem szakad le a bánya témáról idióta? Most először írtam ezt a példát. Az utolsó mondatodat pedig fogalmazd már meg értelmesen. Milyen munkáról ugatsz? Nem csináltok lóf.szt sem, nem veszitek ki a részeteket semmiből, de elvártok minden szart. Pont erről ugattam, ami kellemetlen az a férfi dolga, ami kellemes az kéne. Rendben van, mindenki csinálja, ami a dolga? Akkor ha elvárjátok, hogy a férfi végezze mindennek a nehezét és eltartson titeket, akkor kussoltok és ültök a s.ggeteken és nem kúrtok félre, mert akkor mehettek az anyátokba.

2011. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem érted mi az a munka? Ezen nem lepődöm meg:D Nem vitatkozok ilyen elvarázsolt fazonokkal, akiknek a legjobb érvük az idióta szó. A gyerekszülést meg a csákányos h.lyeségedre kaptad válaszul. Bizonyosan fel sem tűnt neked, hogy te voltàl az aki felvetette a nemek közti egyenlőtlenséget. :) Ja és nem minden nő pályázik a pasija sz.ros pénzére. Sajnálom ha te rendszeresen fizetni kényszerülsz a párodnak. Azt azért jegyezzük meg, hogy a férfiak àltalában több pénzt kapnak ugyanazon munkáért, amit te nyilván igazságosnak tartasz, de akkor ne csodálkozz ha egy nő a támogatásodra szorul. Tovàbbi szép napot sovika.
2011. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!