Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nagyon testes magukra semmit nem adó lányoknak olyan igényeik vannak, hogy sportos, helyes pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
nem az ápolt, duci csajokra gondolok, hanem az olyanokra akik nagyon kövérek, és elhagyták magukat. ők mit tudnak nyújtani cserébe? azért tettem fel a kérdést, mert sok ilyet láttam közösségi oldalakon. ilyen szövegekkel "csak sportos, helyes pasik jönnek be, ha nem ilyen vagy, kocc!", meg ehhez hasonlók. Ők mit adnak cserébe? a 90 kilójukat és az ápolatlanságukat? nem akarok senkit megbántani a kérdésemmel.
2009. nov. 5. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol még hogy kövérek tetchet neki egy sportos fiu.
2009. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na akkor egy kicsit kiegészítem. szóval, sok olyan lányt látok mint a fent leírtak, és nagyon nagyképűek, szóval ha úgy szólsz hozzájuk, hogy nem vagy sportos, akkor lekezelőek, mintha ők lennének az atyaúristen, sokszor még a plázacicáknál is nagyképűbbek. Én az ilyenekre gondoltam.
2009. nov. 5. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Evidens. Azért, hogy a saját tökéletlenségüket kompenzálják.
2009. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
énsem vagyok sovány lás duci csaj vagyok és nekem is a soványabb pasik jönek be de azért nem a hajszál vékonyak és edig csak izmos és talán nálam soványabb pasikkal voltam együtt:) mindnekinek van 1 álma...még a "kövér beképzelt" csajoknak is:)
2009. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kolosszus22 ***** válasza:
Más kérdés, hogy hiába van nagy igényük a 99% soha nem fogja megkapni amit akar!
2009. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt én se vágom,engem is felakart szedni egy dánmedve,nemtom miér nincs önkritikája,hogy tudja kinnél van esélye,sikerült lekoptatnom,tapasztalatból mondom nagyon szeretik az izmos pasikat,viszont nekem is hatalmasak az igényeim csaj téren.

Dehát ezér adok magamra maximálisan.

2009. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A pöfeteg típusú csajok azt képzelik, hogy az átlagos küllemet, egy soványabb fickóval, megoldja a problémát.

Ehhez már csak egy erős gyomorra van szükség!!_

2009. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mint már elöttem leírták,tényleg arra kell nekik,hogy kompenzálják a saját hibáikat..de nem hiszem,hogy ez forditva is igaz lenne az izmos srácokra,hogy a dagikra buknának XD
2009. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyanazért amiért az ugyanilyen testi adottságokkal rendelkező pasik, kövérek, bunkók, és undorító ahogy kinéznek mert nem adnak magukra és akkor olyan elvárásaik vannak, mint bombázó csaj legyen a barátnője
2009. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
163cm és 85kg vagyok ugye ez már nem a molett kategória hanem a kövér:)na mind1, csak annyi hogy én eddig vékony izmos pasikkal jártam és jó voltam nekik ahogy vagyok:) már 4 éve élek együtt a mostani párommal aki ugyancsak sportos. nem vagyok nagyképű,tudom hol a helyem lehet nekem ezért sikerült.
2009. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!