Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen pasival járnátok inkább: Mackósabb, de helyes arcú, vagy normál/sportos testalkatú de nem olyan helyes arcú? Melyik a fontosabb az arc vagy a test?

Figyelt kérdés
Na melyik a kettő közül?:D
2011. nov. 30. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mackós, mindig őket szerettem.
2011. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mackópárti(de magasban olyan jeti féle).A belül humoros,jókedvű,barátságos,okos és őszinte.Az arc akkor számít,ha mosolyog,nevet vagy beszél valakivel.Vagyis én ezeket vezsem figyelembe.És a mackós pasik egy része nem depressziós.

20/L

2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Úr Isten mi van itt te jó ég

Most komolyan ha azt mondják mackós akkor azzal éled le az életed hát fingjuk nincs ki milyen neked kell választani bakker

2011. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előzőhöz annyit hogy a sportosabb oldalán állok
2011. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

21:36:

Már nem azért, de szerintem a kérdező férfi. Megkockáztatom az első kategóriában van és tudni szeretné mennyire esélyes a nőknél.

Sajons a mackókra nagyon kevesen buknak. Elég csak végig nézni egy társkeresőt. 1000 lányból kb 1 írja oda, hogy ducibb pasikkal is ismerkedne... De a valóságban sincs ez másként. És persze akkor meg jön az, hogy az a csaj meg pont a pasinak nem tetszik. Így lesz a sok mackóból magányos medve :D:D



21F

2011. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a mackósabb mint a vékonyabb. Én 70kg vagyok .. nem akarok egy 60kilós pasit.
2011. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D Érdekesek voltak:D

Egyébként én lány vagyok és csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést. :) Nekem amúgy bejönnek a macik is ha szép arcuk van. :D

17/L

2011. dec. 1. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!