Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk! Ez tényleg igaz? Csak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk! Ez tényleg igaz? Csak mi lányok nem vesszük észre? Vagy ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nagy divat lett a hajvasalás. Főleg a családból többen mondták, hogy "Minek vasalod a hajad? Te is olyan tucat lánnyá akarsz válni?" Azt mondják, hogy minden lány ugyan úgy néz ki. Azt mondták, hogy így nem fognak rám felfigyelni a fiúk és, hogy nem tűnök majd ki a tömegből. Mert, hogy "minden lány ugyan olyan csak azt hiszik hogy ők ki vasalták a hajukat és attól olyan különlegesek, pedig mindenki vasalja a haját, és minden lány ugyan úgy néz ki!!" Ez igaz?? Tényleg olyan egyformák a mai lányok, tényleg egyformák vagyunk?? 16/L


És akkor válaszolnátok arra is, hogy ti milyen hajtípusú lányokat szerettek/szeretnétek?!


2011. nov. 30. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Igne, vannak a plázapitsák és vannak a csúnya lányok.


Egyik sem jó választás.

2011. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bujtogató ***** válasza:
78%
Nem a hajukól egyforma a nagyátlag, hanem az értelmiségi szintjüktől. Hajban meg mindenkinek az kell, ami nincs. Vasald a hajad nyugodtan, nem leszel kevesebb tőle.
2011. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
100%

Hosszú, szőke, egyenes.

Egyébként valóban nagyon sok lány vasalja a haját, de akinek úgy áll jól, annak kifejezetten javaslom.

2011. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg te is olyan légkörbe jársz ahol olyan agyi szintű lányok vannak. Lehet ez iskola vagy baráti társaság.. De ha elmennél egy magasabb szintű gimibe vagy fősuliba vagy mit tudom én hány éves vagy, akkor találkozol az értelmes lányokkal és fiúkkal! :)
2011. nov. 30. 20:10
 5/24 A kérdező kommentje:
Értem! :) Hát én nem festem a hajam, de vasalom mert nagyon hülyén göndörödik....:/
2011. nov. 30. 20:11
 6/24 anonim ***** válasza:

Vörös haj forever !

Amúgy nincs 2 egyforma lány...

A haj vasalás meg felesleges. Csak tönkremegy tőle.

17F

2011. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi ha végigsétálok a városközpont utcáin minden második csaj rövid fekete kabátban, vasalt hajjal, csőnadrágban, conserv cipőben mászkál.

szoval igen elég sok "ugyanolyan" van :)

2011. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező én gimibe járok de szép meg "okos" lányból van 1 az egész gimiben...mondjuk ő egy istennő:D
2011. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

hosszú, fekete, vasalt hajtól begerjedek :D


21/F

2011. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nem csak a haj számít de én speciál az olyan lányokat szeretem akin nincs vagy csak télleg éppen egy kis smink van és átlagos haja van kicsit kocos is belefér persze nem azt mondom h hagyja mint a széna boglyaxD

nekem ez az ideálom adnák linket h ti is lássátok de sajna sehol se találok:S:SxDazért remélem segítettem és boccs h eltértem a tárgytól és h hosszú lett....

15/f

2011. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!