Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogják fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel az emberek h nem minden ember rossz, felelötlen aki abortuszt végeztet?

Figyelt kérdés

Mondjuk vegyük egy 24 éves nő esetét akinek nincsenek olyan körülményei, lehetőségei amiben fel lehet nevelni egy gyereket. Tegyük fel gyógyszert szed és óvszert is használnak. Tehát rendesen védekezik. Na most mivel ugye egy védekezés mód sem 100% hát... teherbe esik.

Na most egy ilyen szituációban lévő nőnél sztem elfogadható ha abortuszt végeztet. De ha abortuszról kerül szó bárhol, egyből mindenki azt mondja h ha nem akar gyereket akk védekezzen. Meg h biztos felelötlen volt.

Nem kell félreérteni. Nem vagyok se abortusz párti se ellenes. Én az arany középút képfiselője vagyok (sajnos kevesen vagyunk) aki tudja h bármikor bármi történhet.


2011. dec. 1. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
89%
Mert végletesen gondolkoznak, azaz nem gondolkoznak, csak azt mondják vissza, amit elvárnak tőlük, amit a vezetőjük mond, ami a könyvben le van írva, stb.. És azért ilyenek, mert folyamatosan önigazolásra van szükségük, és nem érdekli őket, hány emberbe gázolnak bele ezzel, még jobban lealázva, hogy még nehezebb legyen annak, akinek így sem könnyű. Ennyi. Ezt tudni kell, és csinálja mindenki azt, amit helyesnek lát. (Nem azt, ami szerinte sem helyes, de nagyon hasznos!) A többieknek meg bocsássunk meg.
2011. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 László22 ***** válasza:
26%
Ez hülyeség, több sebből is vérzik a dolog, 1-nek is a mai gyógyszerek 99%-ék sikerességgel dolgoznak ami azt jelenti hogy esélye a gyereknek 1%-ék ami semmi, erre ne alapoz, a guminál 50%-ék vagy jól használod vagy rosszul, ami azt jelenti aki gumival csinálja az felkészülhet hogy bármikor bajba kerülhet :) De ha becsúszik akkor készüljön fel rá hogy gyereknevelés lehet a vége, ezért mondják azt hogy a szexhez nem csak test kell hanem érettség is kell hozzá, mert ha becsúszik az a gyerek akkor azt már nem vetethetik el semmi féle képen sem és undorító az az ember aki elveteti szülje meg adja oda az államnak vagy adja oda olyan embernek akinek nem lehet de szeretne, de miért öli meg a saját gyerekét, amikor már megfogan akkor már él ezt hiba vizsgálgatják ide oda az a gyerek él és megéli az ember ölést nem is tudom hogy vannak olyan emberek akik képesek ezzel a tudattal tovább élni. Én betíltanám teljesen és kötelezném a megszülésére. Én csak ennyit gondolok erről a dologról lehet fikázni de ez így van.
2011. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 /Anita_'94/ ***** válasza:
17%

Nem tudok arany középútként felfogni egy kényelmi okból elkövetett gyilkosságot.

Amit még megértenék, ha valami bűncselekményből kifolyólag fogant volna, vagy rendellenes fejlődés következtében fogyatékos gyerek születne.

De nem tudok nem abortuszellenesen állást foglalni egy huszonéves nő esetében.

2011. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
83%

"Én betíltanám teljesen és kötelezném a megszülésére"


Így van. Szülessen a gyerek egy olyan környezetbe, ahol mondjuk szegénység van,nyomorognak, vagy olyan szülőkhöz akik kényszer miatt kénytelen volt megszülnie a nőnek és így a gyerekkel sem törődnek úgy(elhanyagolják;csesztetik), ahogy egy olyan gyerekkel akit tényleg vártak is szeretetből..

2011. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Nem egy embert ismerek aki gyógyszer melett esett teherbe. Előfordul. És én meg azt mondom h inkább nem szülném meg. Jelenleg nem úgy élek munkám sincs. És azt a gyermeket amit én hordok 9 hónapig én szülök meg, ne más nevelje fel. Állami gondozásról meg annyit h van a közelünkben otthon. Ameik gyerek nem züllött azt üti veri a többi. És sztem az se jobb egy gyereknek h ha azt sem tudja kik az igazi szülei
2011. dec. 1. 13:45
 6/76 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan azt akartam leírni, mint a 6. válaszoló, Ő legalább megértette, hogy miért került kiírásra a kérdés. Mi hónapról hónapra élünk sajnos a svájci frank hitel miatt. Csak a házra és az autóra 120 ezer megy el és ott van még a rezsi, kaja stb... Ha becsúszna nálunk egy gyerek, abortusz lenne (megbeszéltük). Ez nem kényelmi szempont. Egyszerűen nincs arra pénz, hogy egy gyerek felneveléséhez megteremtsük a kellő hátteret. Ha megtartanánk, sz@rnák a bankra minden pénzemet a gyerekre költenék. Utána meg kilakoltatás lenne, mehetnénk a híd alá. Szerintem értelmes okok miatt érthető az abortusz.
2011. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy felfogják, hogy vannak olyan körülmények, amikor indokolt az abortusz. Engem egyáltalán nem érdekel az emberek véleménye, legkevésbé azoké, akik gyilkosoznak olyan embereket, akik elvetették a zigótájukat. Mert ennyi az embrió, nem kell tudatot beleképzelni egy sejtburjánzásba. Hónapok fejlődése során alakul ki a tudat a magzatban.

Próbálják ezek a nagyeszűek megajándékozni az anyjukat egy tulipánhagymával és mondják azt majd ebből lesz ám szép virág. Itt a lényeg, majd.

Visszatérve, nem örül neki senki, ha abortuszon kell átesni. Elég megterhelő lehet lelkileg. Akik bűnnek tartják, azok magyarázzák meg, hogy mégis, hogy vállalhatna gyereket egy fiatal nő 90 nettóval, ahonnan el kell jönnie szülés előtt és a helyére felvesznek mást? A gyes és gyedből kéne megélni, mert munkát gyerekkel nem kap sehol? Nagyokk kínzás és embertelenebb lenne nyomorban nevelni egy gyereket, mint még embrióként elvetetni.

27F

2011. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
0%
Sztem sincs aranyközépút.Aki szexuális életet él,annak tudnia kell,hogy nincs 100%os védekezési mód csak az önmegtartóztatás.Mégis miért lenne joga bárkinek egy másik ember életéről dönteni,nem sejtcsomó ahogy sokan gondolják,egy élő,növekvő dobogó szívű aprócska ember.Amúgy is van az az igazi mondás,hogy semmi sem lehetetlen csak akarni kell.Sztem csak abban az esetben elfogadott,ha nemi erőszak áldozata lett egy kiskorú gyermek,vagy ha veszélyezteti a terhesség az anya vagy/és a magzat életét,vagy nagyon súlyos rendellenesség van.Tőlem azt csinál mindenki amit akar az ő gyereke az ő teste az ő jövője,de azt ne v árja el senki tőlem,hogy én elfogadjam,mert ellenkezik az elveimmel a gyilkosság! de mondom ha egy 24 éves elmegy abortuszra mert neki az kényelmesebb tegye,nincs jogom más életébe beleszólni mit csináljon,de megtapsolni nem fogom érte.
2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
Úgy látom mégsem vagyunk olyan kevesen. Csak eddig rossz emberekkel beszéltem
2011. dec. 1. 14:02
 10/76 anonim ***** válasza:
85%
Az igaz, hogy élőnek élő, de még nem ember! ezzel az erővel a tumor is az.
2011. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!