Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez jön be a fiúknak :S?

Figyelt kérdés

Nem értem. Van egy lány az osztályban és ő egy ilyen buta libát játszik a fiúk előtt. A fiúk meg röhögcsélnek vele együtt meg ölelgetik meg stb. 2-es 3-as tanuló, mindenféle hülyeséget belekiabál az órába... Én is szórakozok de ennél komolyabb vagyok, 3-as 4-es tanuló és tiszta jól elvagyok mindenkivel, a fiúkkal is, de nekik az a lány sokkal jobban bejön.

Jah és még nehogy azt higgyétek hogy azért nem mert ronda vagyok, minden fiú az osztályba azt mondta hogy én jövök be neki. De mégis azt választják amikor tele van a feje pattanással meg..... :(


2011. dec. 1. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könnyű préda, nem kell érte megdolgozni, ezért vele foglalkoznak a pasik, és így 21 éves fejjel azt kell mondanom igazuk van. Olyan irreális elvárásaik vannak a nőknek, hogy lehetetlen nekik megfelelni.
2011. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A könnyű(nek látszó) préda bizony...
2011. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos be, mert a legtöbb férfi meg paraszt :S


17/F

2011. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát na szerinted? :D mert könnyű préda.. :D bármikor bárkivel... de te örülj is h nem vagy ien mint az a lány ^^ ne is akarj ien lenni. valószínű h neked jobb pasid lessz mint neki bármikor belsőleg akár külsőleg :D szal ne aggódj :D
2011. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lol, te vagy az niki?:D
2011. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit féltékenykedsz? Különben se osztályon belül keresgélj... 3-as 4-es tanuló meg nem sokban különbözik a 2-es 3-astól... Senkivel se versengj, ne mások érdekeljenek...
2011. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fke ***** válasza:

lol komolyabb 3as 4es tanuló... kemény vagy.


féltékeny pi.csa vagy, ennyi


21F

2011. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyfajta kortünet. A hülyéké lett a főszerep, de vígasztaljon az, hogy ezek a srácok se okosabbak vagy jobbak. Ilyenkor két lehetőség van, vagy beállsz a sorba és te is lealacsoinyítod magad arra a szintre - amit nem ajánlok - vagy türelmesen vársz - ami meghozza a gyümölcsét. Természetesen vannak kivételek mindenhol, így a korosztályodban is lehetnek jóval érettebb gondolkodásúak.


Jól sejtem, hogy olyan 14-16 év között vagy?

2011. dec. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, de az utolsó hozzászóló úgymond megvilágosított.
2011. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló a hasonlót...

A folt pedig mindig minősíti a zsákot.

Ha nekik ez kell, akkor ne hidd azt hogy bármennyivel jobbak annál a lánynál.

2011. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!