Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi borotváljja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEXKÉRDÉS kérdése:

Egy férfi borotváljja magát lent vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiu vagyok, és rég óta gondolkodom ezen, hogy valyon ha fiu vagyok, akkro ciki, ha nem borotválom a fanszörzetemet? vagy inkább kéne?
2011. dec. 1. 17:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elég jól tudok helyesen írni, csak mivel sietek nem figyelek oda ! Szerintem pedig nem ismersz annyira, hogy bármilyen véleménnyel is szolgálj rólam! A "szövegednek" pedig van némi stinisztikai hibája, szóval még ovlasgass pár könyvet, és ha elérted az én értelmi szintemet, majd beszélgethetünk!
2011. dec. 1. 20:56
 12/16 anonim válasza:
mert neked lenne gusztusod egy szőrös női nemiszervhez? :) egyébként meg csak az első hónapban fog max szúrni kegyetlenül utánna már megszokod és az lessz a kényelmetlen hogyha nem vágod le.
2011. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az sti -és most mifgyelj- Lisztika :DDD de azért okoskodjál
2011. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
egy női nemiszerv más, mert ott ha nyalsz, akkor meg kell keresni kb hogy hol kell, ha nem látsz be... egy pasinak a f..án nicns szőr alapból... Egyébként meg Stinisztikai, hiába a stílus szóból ered...
2011. dec. 2. 23:19
 15/16 anonim ***** válasza:
hát nem :D [link]
2011. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
am egyetértek
2011. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!