Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés úgy a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy a szexuális kapcsolat a párotokkal, hogy beleszerettetek másba? Férfiak és nők válaszait egyaránt várom.

Figyelt kérdés
Rossz lett a házasságom, beleszerettem másba, akivel isteni a szex, azóta is lefekszem a férjemmel, de három havonta talán egyszer, és szörnyű érzés, képtelen vagyok élvezni őt, vajon azért van ez így mert már lelkileg sem bírom elviselni őt? A férfiak is tudnak igazán úgy élvezni mint a szerelmükkel ezután a házastársukkal? Vagy ők is úgy vannak mint én, aki nőként alig várja hogy vége legyen, inkább csak odaadom magam neki,hogy megnyugodjon.
2009. máj. 14. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Le kellett volna először ülni vele megbeszélni a dolgokat és nem bebújni rögtön másnak az ágyába. Könnyebb menekülni, mint szembenézni a helyzettel. Elég gyenge jellemre vall, ezért tart itt a társadalmunk sajna:( Ezek után mit várunk a gyerekektől?
2009. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mikor kihűlt az 5 éves kapcsolatom az utolsó hónapokban találtam egy másik fiút, akibe nagyon szerelmes lettem. Természetesen nem feküdtem le Vele mielőtt nem szakítottam az exemmel. Az akkori párommal már nagyon ritkán szexeltünk(heti 1), és igazából rutinszerűnek éreztem és érzelemmentesnek, az az amolyan egymás igényeinek kielégítése aztán ennyi. Persze mellette a másik srácra gondoltam, de nem lettem volna képes egyszerre kettővel, tudtam, h le kell zárni az egyiket és kész!!!
2009. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részletekre szedve a kérdésedet.

Három havonta egyszer?

Ez megalázó nem csak a Férjednek, ha nem a Te számodra is.Ha van pici esze, ebből azért következtethet bizonyos dolgokra. Talán jobb lenne ezen túl esni, és elmondani a kialakult helyzetet.

Én ezt tettem, és ezért nem omlott össze az életem.


Csak úgy oda adni magad, hogy a párod megnyugodjon?

És erről mit gondol az a bizonyos, akit szeretsz?

Lehetetlen párositás, és ebből nem kerülhetsz ki győztesen, csak ismétlem önmagam, ha leülsz, és egy adott helyzetben elmondod, lelkileg nem érzed úgy, hogy hozzá tartozol.

És nem hiszem, hogy túl sokat kellene magyarázkodnod, mert ezzel elmondasz mindent.


Amikor az életembe költözött egy ajándék, és kialakult egy erős érzelmi kötődés, nem tudtam megtenni, hogy otthon lefeküdjek a Feleségemmel.

Úgy éreztem, ezzel azt csalnám meg, akit, lélekkel szeretek.

2009. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyha már nem szereted a férjed akkor hagyd ott, ha testileg is és lelkileg is már jobban vonzódsz a másik pasihoz. Előfordul ez hogy félünk az elején megmondani, mert kitudja hogy hogy alakul később a dolog. De ha az új pasi benne van abba hogy együtt legyetek mint egy pár, és nem csak a testi örömökért vagytok együtt, akkor legyél vele, mert ha így csináljátok tovább hármótok közül senki nem lesz boldog. Ha pedig otthagyod a férjed akkor idővel mind a hárman boldogok lehettek.
2009. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjuk a részleteket, ne itélkezzünk!

Nekem van egy ötven-körüli hölgyismerősöm. A férjével már 30 éves házasságban vannak, két gyereket felneveltek. A férjét 7 évvel ezelött rákkal diagnosztizálták, azóta folyamatosan mély depresszióban van. A nő kitart melette, mindenben segítí. Viszont nemrég megismerkedett egy vele egykrú férfival, és néha találkozgatnak. A nő azóta kicsattan a boldogságtól (nyilván a szexuális életre neki is szüksége van), de mégse hagyná el a férjét, mert vele élte le az életét, és nagyrészt boldogságban és főleg nem betegen hagyná cserben...

Alapvetően én se tartom helyes dolognak a megcsalást, félrelépést, főleg minden lelkiismeret nélkül, de nem láthatunk bele a másik ember életébe, érzéseibe.

2009. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előttem szóló utolsó válaszát. Mert ez így is van, attól még lehetek jó ember, mert ilyen helyzetbe kerültem, és felelősséggel tartozhatok mindenkiért, az új társamért a rossz házasságban élő házastársamért és a gyerekeimért. Ha képes vagyok erre, akkor miért kéne elítélni bármiért engem. Arról nem tehet az ember ha nem kíván már egy olyan embert, aki miatt ide jutott. És egy másik embert sodort mellé az élet.
2009. máj. 14. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!