Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez úgy őszintén mi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez úgy őszintén mi volt? L/15

Figyelt kérdés
Van egy gimis srác, akivel kicsit kavartam, de inkább ő akart tőlem csókot, tapit. Aztán ő néha bunkó.. Most meg rám hogy: mizujs velem, írjaa hogy punnyad, írom neki: hogy akkor nézzen valami filmet!:) És erre írja: jó oké ! Sziaa jóéjt. Most eez mi?? -.- Nem azért írtam neki hogy elmenjen...
2011. dec. 1. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

1 hülye kis ribancnak néz.

és az is vagy.

2011. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De lehet az jött le neki ebből hogy nem csiped a buráját vagy mos nincs kedved vele gazsulálni
2011. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Neharagudj!! Akkor majd holnap lesmárollak! de nem gondoltam volna hogy gyakorira írogatod ki te is az ilyen hülyeségeket xD
2011. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivan?! Ezek aztán a próblémák...gratulálok Istenem, még eggyel több bárányod van de az értelem ugyanannyi még így is mint előtte...
2011. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"hogy akkor nézzen valami filmet!:) És erre írja: jó oké ! Sziaa jóéjt. Most eez mi?? -.- Nem azért írtam neki hogy elmenjen..."


Istenem, nem hiszem el, hog léteznek ilyen idióta emberek. Elment filmet nézni vazze, mert te ajánlottad neki. Legközelebb mondd azt, neki, hogy akkor beszélgessen veled és nem fog lelépni.

2011. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert nem normális! :D komolyan elment filmet nézni? XD
2011. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
xD hülye ne foglalkozz vele
2011. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elment filmet nézni! Hát ezt nem hiszem el! Elmenet filmet nézni!
2011. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma 20:46: Te vagy az Ákos??
2011. dec. 1. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, ő Béla!XD
2011. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!