Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez úgy őszintén mi volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez úgy őszintén mi volt? L/15

Figyelt kérdés
Van egy gimis srác, akivel kicsit kavartam, de inkább ő akart tőlem csókot, tapit. Aztán ő néha bunkó.. Most meg rám hogy: mizujs velem, írjaa hogy punnyad, írom neki: hogy akkor nézzen valami filmet!:) És erre írja: jó oké ! Sziaa jóéjt. Most eez mi?? -.- Nem azért írtam neki hogy elmenjen...
2011. dec. 1. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Béla? Azt hittem hogy Józsi... :D
2011. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. a kérdező intelligencia hányadosa a csirkéjével vetekszik

2. ez igen... na ez már probléma...-.-"

3. ebből még jó hogy az jött le neki hogy nem vagy rá kíváncsi, te hülye p*csa!!!


16/F

2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
SZ L M...
2011. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 20:46


Nebassz xDDD

2011. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!