Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat. Van értelme még visszakönyörögni magam? Soha nem tettem még ilyet, de most nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

attól tartok, hogy nem azért szakított velem, mert tényleg dobni akart, csak félt, v megijedt vmitől..sokszor mondta azt, h szeretlek, és azt is h ilyen lányt keresett mindig. aztán egyszer csak egyik napról a másikra mondta azt, h legyünk inkább csak barátok..

csak azért érdekes, mert volt már ilyen fiúval dolgom, aki azért szakított velem, mint utólag kiderült, mert nem tudta volna nekem meg adni azt amit érdemlek..az ő szavaival.és nem szeretném ha ez mégegyszer előfordulna.

ja, és előtte említettem neki, h lehet visszamegyek külföldre vmikor jövőre, de ez még korántsem volt biztos..sztem ezt ő úgy vette h biztos itt hagynám..amúgy nem tettem volna ha ő ott van nekem:(


keressem meg vagy várjam amíg ő keres??mennyi az esélye, h rájön arra h hülyeséget csinált és vissza akar kapni?:(((


2011. dec. 3. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresed meg!Írj neki egy smst hogy mi van vele.

Ha még mindig szereted akkor tegyél érte!

Lehet hogy téged csak teszteltek hogy mennyire szereted őt.de az is lehet hogy csak rád untak.

Azzal hogy otthon ülsz és várod hogy a sültgalamb a szádba repüljön akkor soha nem fog történni semmi veled!

Keresd meg és mond el neki hogy mit érzel!!!Ez a legtisztább út ami járható!

Sok sikert!

Szia!

2011. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na milyen érzés a legyünk barátok másik végén állni? Felesleges belemagyarázni mindent. Nem kellettél neki, kidobott, kész. Törődj bele.
2011. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!