Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha olyanba vagy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha olyanba vagy szerelmes akit nem érdekelsz?

Figyelt kérdés

Mit tennél te ha olyan lenne belég szerelmes aki nem érdekel téged? Kinevetnéd? vagy csak nem foglalkoznál vele?


Kort és nemet is léci.

20f


2011. dec. 3. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

> Ciki ha olyanba vagy szerelmes akit nem érdekelsz?

Nem ciki, hanem sz*pás.


> Mit tennél te ha olyan lenne belég szerelmes

> aki nem érdekel téged?

Kulturáltan elmondanám neki.


17F

2011. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem ciki (még véletlenül sem) ha olyanba vagy szerelmes akit nem érdekelsz, akinek nem tetszel... Ez nem tudom, hogy merült fel benned??!! :O

Ez inkább fájdalmas mint ciki.

Ha pedig ez fordítva lenne (olyan lenne belém szerelmes aki nekem nem tetszik, aki nem érdekel) akkor az valahol jól esne, hogy én is tetszek valakinek. Ha viszont az a valaki nagyon nyomulós, tapadós, vagy nyeregben érzi magát vagy ha állandóan bámul stb. stb. akkor az már zavaró, kellemetlen, visszataszító.

Szóval másik kérdésedre válaszolva:

Nem nevetném ki az illetőt. Inkább az lenne a ciki ha kinevetném ilyen dolog miatt.

Gondolom Te vagy az aki szerelmes valakibe akit Te nem érdekelsz, ugye? Vagy ezt csak úgy felmerült benned? Ezt csak azért kérdem mert ha az első változat akkor ha nem gond elmondanád, hogy miből gondolod, hogy nem érdekled azt a valakit? :-)

Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljesen oda vagyok egy lányért. Nem tudom hogy szerelem e, nem volt még barátnőm és az utóbbi pár évben nem volt senki se aki különösebben tetszett volna.

Úgy vettem észre hogy nem igazán érdeklem őt. Persze amikor beszélek vele akkor figyel rám meg kérdez is de ő nem kezdeményez beszélgetést.

2011. dec. 3. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk...
2011. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Legyen igazad...
2011. dec. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!