Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel kéne adnom? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kéne adnom? Nem tudom hova tovább egy kis lelki segély?

Figyelt kérdés
most decemberbe töltöm a 21-et.. 1 barátnőm volt eddig, pedig nem vagyok ronda srác... legalábbis olyan vissza jelzéseket kapok a csajoktól, hogy nem vagyok az :D, de mégse jön össze soha, mert vagy utolsó pillanatba meg gondolják magukat vagy nem tudom.. egyedül fogok megdögleni?, :D sajnos ilyen érzésem van, de hát akkor megszívtam ugye? :)
2011. dec. 3. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy,dehogy döglessz meg egyedül,a dögös pasiknak mindig jut valaki...^^
2011. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 21 éves korodra volt már bnőd, akkor nagyon ronda tényleg nem lehetsz. Viszont ha külsőre átlagos vagy, akkor is csak a csúnya lányoknak kellhetsz, szal lehet h lejjebb kéne adnod az igényeidet.
2011. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, volt már hogy szép lányok megbámultak és ezt most nem beképzeltségből mondom.. én is meglepődtem... komolyan
2011. dec. 3. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod írj privit, szívesen beszélek veled
2011. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Küldtem :)
2011. dec. 3. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hibás a következtetés.

Már csak ha itt körülnézel láthatod mennyi magányos emberke van.

Aka ez a "csak nekem nem sikerül" élből baromság. Az pedig hogy 21 évesen egy barátnőd volt, nos ezzel megint nincs semmi gond.

Az pedig, hogy hogy nézel ki senkit sem érdekel, ha átlagos vagy annál jobb vagy akkor onnantól már csak az eszeden múlik a dolog. A legtöbb fiatal manapság ezen a téren szenved hiányt.


Szóval röviden: Egy újabb átlagos srác vagy aki nem tud csajozni.


Az alap kérdésre pedig a válasz:

Soha ne add fel, mert nincs értelme. Pláne hogy ha megtanulod kicsit hogy mit csinálsz hülyén máris helyre jönnek a dolgaid szerintem.

2011. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan írsz?


20/N

2011. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!