Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem okoz örömet nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem okoz örömet nekem lányokkal találkozni. Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Már nem úgy értem, hogy meleg lettem. Hanem régen olyan voltam, hogy kiválasztottam egy lányt, megpróbáltam a bizalmába férkőzni, hogy aztán szerelmesek legyünk, és boldog kapcsolatban éljünk. Természetesen sose jött be.


Megelégeltem és elkezdtem minden csajnak akivel megismerkedek írni, hogy nagyon szimpatikus voltál tegnap lenne-e kedved találkozni. Elképesztő mennyiséget halmoztam fel az idők folyamán.


Nem tudom a számokat, de valahogy úgy lehet az arány, hogy írom ezt 100 lánynak, abból akar találkozni mondjuk 20, abból is lemorzsolódnak, és akkor lesz kb. 2 barátnőm.


Na és ez az. Hogy most már nincs lány- és szexhiány, mint kezdetben viszont egyszerűen nem bírom abbahagyni, akkor sem, ha van barátnőm, és nem is érzem jól magam, hogy ezt csinálom. Tényleg totál leszarom, hogy most elutasít valaki vagy nem. Régen ilyenkor napokig magamba roskadtam. Azért megnézzük, az az arány nem valami jó, de mégsem érdekel, habár még mindig célravezetőbb, mint az első módszer.


Heti 2-3 lánynak szoktam írni átlagban, és ez folytatódik akkor is ha van barátnőm. Sajnos vagyok akkora színész és féreg, hogy el tudom játszani, hogy mennyire boldog vagyok a lánnyal, pedig rohadtul nem.


Egy ismerősömnek sem kellett ezt csinálnia, és mégis elképesztően boldog párkapcsolatban élnek. Én meg sajnos megragadtam itt, pedig nem azok a buta plázaribik a célcsoportom. Nagyon úgy érzem, hogy az én végzetem ezek a felszínes kapcsolatok, pedig sem én, sem a lányok nem felszínesek. Csak valahogy nem tudok leállni. :(


20/F


2011. júl. 29. 18:14
 1/2 jellow leopard. válasza:
Még nem találtad meg az igazit. ha meglesz nem lesz többé ilyen gondod mert szeretni fogod és nem akarsz mással lenni csak vele. :)
2011. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért félsz elköteleződni egyetlen lány mellett?


Miért van szükséged párkapcsolatra?


Mi történne, ha fél évig nem lenne barátnőd, és nem is ismerkednél lányokkal?


Ezeken a dolgokon gondolkozz el, mert pszichológiai oka van annak, amit csinálsz.

2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!