Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, és szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, és szerintetek én mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy srác akire egy pár hete figyeltem fel a suliban kb. 1-2 évvel lehet idősebb nálam.még csak a nevét tudom de azt csak onnan hogy messziről szólitották a folyosón, nagyon tetszik és mit csináljak hogy felfigyeljen rám. egyszer kétszer rám nézett de ha én is ránézek elveszi a tekintetét és elkezd dumálni a haverjaival. kezdeményezni beszélgetést nem tudnék ahhoz nem vagyok elég bátor. 15/L
2011. dec. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"kezdeményezni beszélgetést nem tudnék ahhoz nem vagyok elég bátor." Bocsánat de akkor mégis mit szeretnél?


Valaki járjon közben az érdekedben?

Tálcán kapd a sült galambot?


Neked kell odamenned valamilyen indokkal és megszólítani, ha ő erre képtelen. Ne légy nyuszi Mcfly :)


Szedd le az aksit a telódról + vedd kis a SIM et is. Amikor egyedül van. Menj oda és kérd meg, hogy segítsen összerakni, mert elejtetted és nem tudsz vele mit kezdeni. Utána már megy minden a maga útján. Ha meg nem tetszel neki, akkor összerakja és elmegy. Az is jó. Legalább nem sóvárogsz utána.

2011. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi ezt holnap kipróbálom :D
2011. dec. 5. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nekem valaki odahozná a telóját, hogy tegyem bele a SIM-et, mert ő nem tudja hogy kell, lehet, hogy összeraknám, de már csak azért se érdekelne a csaj, mert ennyire azért kevés ember lehet síkhülye.. vagy tévedek? :XD


Legyél romantikus, írj neki levelet, amiben elhívod valahová. Ha egyedül van sebezhetőbb.. :D És szerintem meg is lepnéd egy ilyen húzással. :D

2011. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dobáld éles tárgyakkal és ordítozz vele hogy miértnem szeretsz te disznó? :D Vagy szarj a küszöbére arra minden srác begerjed ;)
2011. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát te tuti nem vagy 100 as :D
2011. dec. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!