Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámultam egy lány seggét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámultam egy lány seggét amikor ott volt a barátnőm és nem szoktam ilyet soha csinálni! Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Egy boltban voltunk mentünk kifele én mentem elől a barátnőm mögöttem és mellettem elment egy csaj és megbámultam a seggét,magamon is meglepődtem hogy akkor csinálok ilyet amikor ő ott van,soha nem szoktam ilyen csinálni még egyedül sem pláne akkor nem ha ott van a barátnőm,nem tette szóvá de nagyon rosszul esett neki láttam utána rajta,ez pár napja volt de még mindig lelkiismeret furdólásom van miatta...beszéljek róla neki hogy tudom hogy rosszul esett neki?
2011. dec. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Az én barátnőm nem veszi rosz néven. Attól, hogy megnézem egy lány seggét, még tudja, hogy őt szeretem. Beszéld meg vele, az a biztos. (23F)
2011. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet ő sem veszi rossz néven és én fújom fel a dolgot de szar.ul érzem magam miatta és bűntudatom van....
2011. dec. 5. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
nyomd ki a szemed
2011. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy lehet pont nem nézett oda nem tudom....
2011. dec. 5. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenen ne agyalj, nem találsz olyan pasit aki egy formás feneket ne nézett volna meg, függetlenül hogy van párja vagy nincs...
2011. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hűséget fogadtál nem vakságot ;)
2015. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!