Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szeretem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem a legjobb lány barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve van egy nagyon jó lány barátom, és párhónapja nagyon meg tetszett és meg szerettem. Együtt járunk mindenhova és sokat vagyunk együtt mindenhol, és szerintem szeret velem lenni mindig hív mindenhova, sokat megnevettetem. mindent elmondunk egymásnak, és a szüleivel is nagyon jóba vagyok.

és utóbbi időbe nagyon megszerettem és szeretnék vele többet mint barátság. kérdeztem is tőle hogy mit szol hozzá és csak azt mondta hogy: "barátilag nagyon szeret, de komolyabb kapcsolatot nem szeretne", ezt két hónapja volt és azóta ezt nem is említettem meg újból. És akkor neki tetszett egy másik fiú, akinek ma már van barátnője.

Szülei, testvére és a barátaink se értik hogy miért vagyunk még mindig csak barátok.

nekem így nagyon rossz hogy mindig vele vagyok és tudom hogy nem lehet több csak barát:(

én nagyon szeretnék több lenni mint egy barát, hogyan tudnám megváltoztatni véleményét hogy ne csak barátok maradjunk?


én: 15/F

legjobb lány barátom 14/L


2011. dec. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, sehogy.

Esetleg bevethetsz egy kis romantikát, hátha elcsábul.

2011. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen anno, de az már rosszul kezdődik ha azt mondja csak barátod akar lenni. Minden esetre elmondtam neki ami a szívemen volt őszintének kell lenni én azt mondom! Ne gyilkold magad. 18/F
2011. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Nem véletlenül akar csak barátkozni veled: külsőre nem jössz be neki. Ezért nem nagyon szokott szerelem lenni a barátságból.
2011. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!