Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek két fiú osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MP kérdése:

Szerintetek két fiú osztálytársam miért csinálja ezt? (L/15)

Figyelt kérdés

Az egyik fiú csak úgy rugdos(már tiszta lila a lábam),és amikor kérdezem,hogy miért csinálta ezt akkor csak röhög meg mentegetőzik:@

A másik pedig ütöget,dobál krétával,elveszi a dolgaimat,ha meg értelmesen akarok vele beszélni akkor pedig gúnyolódik és hülye grimaszokat vág....már elegem van belőlük!Az osztályfőnököm azt mondja,hogy szerelmesek belém,de én ki nem állhatom őket!:@


2011. dec. 5. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ofödnek van igaza csak gyávák ezt bevallani neked.
2011. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
egy jól irányzott rúgás a két lába közé, és elmegy a kedvük az ilyenektől...
2011. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

A rugdosós kisfiút rúgd tökön, aztán röhögj és mentegetőzzél..


A krétás kisfiúval meg etesd meg a krétát, vedd el a cuccait és vágd hozzá, hogy a jó qrva anyjával szórakozzon, ne veled.


Amúgy jah, valszeg bejössz nekik és túl retardáltak, hogy ezt értelmesen kimutassák. (mondjuk én utoljára fogócskáztam lányokkal általános iskola 3. osztályában.. ez volt a legdurvább bánásmód, amit feléjük tanúsítottam XD)


Az osztályfőnököd meg hülye. Én a helyében kérdőre vonnám a két gyökeret az egész osztály előtt. Akkor nem lenne nagy a pofájuk. Ha ez nem segít, akkor a szülők egymás között el tudják intézni a dolgot, ha nektek nem megy.


Ha semmiképen nem oldódik meg a dolog, akkor maradt az első tanácsom vagy békésebb, ha gyűjtesz magad mellé pár olyan osztálytársat, aki a barátod és meg tud védeni tőlük. :)

2011. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak még nagyon gyerekek kb. olyan 5-es szint.. -.-"
2011. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat!Amúgy a rúgást meg a visszadobálást már megpróbáltam,de még egy fájdalmas lila folt lett az eredménye:( egyszerűen szánalmasak vagytok,hogy egy lányt ütögettek-mondják a fiúk haverjai....de változás nincs...
2011. dec. 5. 16:38
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
rúgd tökön mind a kettőt, és ha a földön vannak, még rúgd vagy 3x fejbe őket!
2011. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hmm ha te nem tudod megvédeni magad, akkor itt a szülőknek kell ütközniük. Furcsa, hogy ennyi idősen ennyire hülye valaki. Menj el aikidozni, rövid időn belül jobban állod a rúgásokat és földhöz csapod őket. :)
2011. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hmmm ezt még megfontolom:)
2011. dec. 5. 16:58
 9/17 rencsácska18 válasza:
#2/8 egyetértek veled :D jó ötlet :) és hasznos is :D
2011. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
gyurmázd meg a moggyoróit
2011. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!