Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nincs barátom, mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs barátom, mert még nem volt? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15L vagyok és még nem volt barátom. Nem az hogy csúnya vagyok, lehetett volna, voltak jelentkezők, csak nem olyanok akikről úgy gondoltam, hogy a pasim lehetnének, így várok a megfelelőre. Ha elkezd alakulni valami egy fiúval(interneten, élőben nem ismerkedik velem senki)

és amikor megtudja, hogy nem volt barátom, elkezdenek hüledezni, hogy egy "ilyen jó csajnak", h h nem volt, majd elfordulnak tőlem, mintha megijednének tőlem ezért. Volt aki ezért le is tiltott. Ennyire ciki dolog ez? Nagyon sok ismerősöm van akik 15, sőt 22 évesek és nem volt még barátjuk. Miért olyan gáz ez? Emiatt sose lesz senkim?

15L


2011. dec. 6. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

napi*zar gyanus! :)


beléd se szorult sok ész

2011. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kell megmondani, hogy még sosem volt barátod?

Miért interneten kell ismerkedni egy ilyen fiatal,nem csúnya lánynak?

2011. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért nincs és nem is volt, mert válogatós vagy, és csak a Brad Pitt-hasonmásoknak adnál esélyt.
2011. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem is kell :) jól van az. nem vagy lemaradva semmivel!
2011. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Am meg internetem ilyen 40 évesek ismerkednek -.-
2011. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

amíg nem akarsz partnert, miért írsz ki ilyen kérdést?

talán majd ha megszeretsz valakit, ráérsz ezzel foglalkozni, nem?

2011. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

épp az hogy én is szeretnék, de ha elolvastátok volna kiderült volna mindez. A bunkó válaszokon csak jót röhögtem.

köszönöm az értelmeseket:)

2011. dec. 6. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:

engem aszem taszítana ha túl szép a lány és nem volt még barátja. mivel nekem se bnőm, valószínűleg hatalmasak az igényei, bár kitudja lehet ki van már éhezve. Egy próbát megér ha érdeklődik irántam:s

f18

2011. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"amíg nem akarsz partnert, miért írsz ki ilyen kérdést?

talán majd ha megszeretsz valakit, ráérsz ezzel foglalkozni, nem?"


ezt írtam. a kérdésedből nem jött le, hogy szerelmes vagy valakibe. elkezd alakulni valami, interneten.. ez semmi. lehet komoly is, de amíg te/ő nem akartok semmit igazán egymástól, addig mi lenne? ha te nem vágysz rá, hogy AZ a valaki megöleljen, veled legyen, addig mint írtam, miért írsz ki ilyen kérdést?

nem, nem gáz, hogy eddig nem volt senkid. de ha már 100 ember átment volna rajtad, az sem gáz, senkire sem tartozik, egyedül rád (szüleidre.. de ez most más kérdés).

addig amíg nem gondolod komolyan valakivel az ismerkedést, nem is nagyon lesz semmi, kivéve ha tapasztalt férfi és vezeti a dolgokat.

2011. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ettől megijednének, nem lehet hogy vmi mással riasztod el őket? Engem is le szoktak tiltani pedig akkor még csak dumálgatunk és semmi kötelességük nincs.

Tehát csak úgy is letilthatnak hogy mégse akarnak kapcsolatot vagy vmi miatt befosnak, legalábbis én erre gondolok.

2011. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!