Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár beleszeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár beleszeret a diákjába és lesz köztük testi kontakt is, meddig lehet titkolni?

Figyelt kérdés
Ha a diák esetleg elmondta a legjobb barátjának.
2011. dec. 6. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát így már nem sokáig.

Nem sok esze van ennek a lánynak,nem tudom mit eszik benne egy tanár..

Még egy ilyen fontos dolgot sem tudott titokban tartani.

2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te a diák, a tanár vagy a legjobb barát vagy? Amúgy attól függ, hogy mennyire megbízható a legjobb barát...
2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
előbb utóbb kiderül. főleg ha már elmondtad ennek annak. vagy ha még csak egynek az majd tovább de idővel kiderül
2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt ugye tudjátok, hogy a törvény bünteti? A tanárt MINIMUM elbocsájtják.
2011. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a tanárt ha ezt kiderül,teljesen jogosan bocsájtják el(akár fegyelmivel is),más következményt azonban nem tartok jogosnak,ugyanis a tanár is,meg a diák is a saját akarata szerint cselekedett?(persze csak amennyiben a diák elmult 18)
2011. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezhető, hogy a diák nem múlt el 18. (És a kérdést minden valószínűség szerint nem a tanár írta ki.)
2011. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben volt olyan, aki érettségiig el tudta titkolni, és utána össze is házasodtak, szóval van rá esély. A barát meg attól barát, hogy megbízható, elég szomorú, hogy egyesek már nem ismerik a jelentését.
2011. dec. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló: ez nagyon ritka kivétel, amit leírsz. A dolog általában úgy szokott befejeződni, hogy a diák-tanár "szerelmi" viszony felbomlik. A tanár ugyanis általában a szexet keresi a naív diáknál. Akármilyen neműek is legyenek. A diák pedig rajong a tanáráért, mert hiszen felnéz rá, különben nem is szeretett volna bele. Mindkét ember sérülhet, de a diák jobban. Ezért is veszélyes a dolog. A tanárt megbüntetik, a diák pedig el szokta veszteni imádata tárgyát, ami nem kis sérülés. Pláne, ha rájön, hogy csak ARRA kellett.


Kérdező: szerintem gondold át, ha te vagy a naív diák, nem minden arany, ami fénylik. Nem mindenki érez úgy, ahogy mondja és ahogy a másik elképzeli! Az emberek érzelmeket is szoktak hazudni, hogy elérjék a céljaikat. Lehet, hogy most azt hiszi ő is, hogy szerelem, de az esetek 99%-ban kiderül, hogy még magát is becsapta a felnőtt fél.


Sok sikert.

2011. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én is írok egy ritka kivételt! Barátnőm a töritanárral jött össze, el tudták titkolni, érettségi után két nappal össze is költöztek, azóta is boldogan élnek :)
2011. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanár, beleszeretett a diákjába, a diák nem viszonozza, de mégis találkozgat vele már érettségi után, holott neki is van kapcsolata, meg a tanárnak is 10 éves házassága, 1-2 éves kisfia. Tud róla a fél osztály, tönkrement egy házasság. Tanulság: A felnőttek is képesek hülyeségre egy gyerek miatt.


Ha érettségi után összejöttök, akkor világos, hogy addig sem voltatok közömbösek egymás számára. Csak ha szétmentek, utána hogy legyen a tanár hiteles a munkáltatója, a szülők, a diákok előtt?


De amúgy igen, titokban lehet tartani. Csak a tinicsitriknek nem erőssége a titoktartás. És mindezt én 19 évesen mondom. (felnőttem és kijártam a gimit úgy, hogy helyén tudtam kezelni az emberi kapcsolatokat. Tanár, főnök tabu. Még hogy nem lehet az érzelmeknek parancsolni... lehet, csak az kicsit bonyolultabb feladat, ezért nem is szeretjük.)

2011. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!