Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymenő pasinak tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymenő pasinak tetszhet félénk lány?

Figyelt kérdés

Rajtam kívülről is látszik, hogy félénk visszahúzódó vagyok. A sulimba jár egy pasi, tetszik nekem, de ő az a tipikus minden bajban benne van, nagy dumás srác. Úgyhogy nem is foglalkoztam vele.

Viszont mostanában, ha találkozom vele, mindig észreveszem, hogy engem néz. Ha visszanézek rá, nem kapja el a szemét, mindig én kapom el hamarabb. Azután rögtön ő is. De látom még a szemem sarkából, hogy pár másodperc múlva visszanéz.

Szerintetek elképzelhető, hogy megtetsszen egy esetlen, félénk lány egy ilyen pasinak?


2011. dec. 7. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat. Az ilyen tipikus bunkóknak, ti vagytok a nehéz préda, a kihívás. Ők gyakorlatilag bárkit megkaphatnak, így az a pár normális, de viszonylag csinos lány, aki látszólag nem tekinti őket félistennek, az igazi csemege a számukra.

Csak egy kérésem van, ha át leszel vágva, és meg leszel alázva, akkor ne gyere a minden pasi disznó dumával, mert én férfiként előre megmondom, hogy az ilyen srácoknál erre nagy esélyed van. Tudd, hogyha megsérülsz az csakis és egyedül a te hibád.

2011. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen! (Sőt!)
2011. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak meg akar kúrni és kész!


Amúgy előfordulhat, de a fiúkat az elevenebb csajok jobban izgatják!

2011. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát sztem nem...bocsi...

én is voltam iylen egy időbe..., mindig kerestem a bajt.

nekem a hasonló, vagány csajok jöttek be, és jönnek a mai napig, akiért kell küzdeni, nem pár szó, meg egy sármos nézés, és az ölemben vannak.

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasi a suliban van, akkor a tanárod. Vagy csak egy fiú.


Kérdés, hogy mitől nagymenő.

Van egy társaság, ahol sok lányt ismerek és kedvelnek engem. Ha valaki oda betéved, akkor engem nagymenő, mindenkit megkapó pasinak tarthat. Ha megtetszik egy lány, akkor nem zavar, hogy félénk. Kifejezetten jó érzés látni, ahogy kinyílik előttem és tényleg megismerhetem.

2011. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tetszhet neki, de fogadd el, hogy az élet nem egy film. Nem ítélkezhetek az arcról, hiszen én is egyfajta "nagydumás", életrevaló figura voltam egykoron, és nekem is bejöttek a szerényebb, visszahúzódó lányok; ezért tudom azt mondani, hogy vigyáz, mert könnyen pofára eshetsz (nem, nem használtam ki senkit sem). Ne legyenek ábrándjaid arról, hogy majd Te "megszelídíted", mert akkor csak veszthetsz. Ha reálisan állsz hozzá, nyugodtan nyithatsz felé, puhatolózhatsz; hozd ki, amit csak ki tudsz hozni a dologból, de nehogy elveszítsd a józan eszed...

2011. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne??Lehet hogy te fogod megváltoztatni...ismerek pár ilyet és a lány teljesen jó irányban terelte és nagyon jól meg vannak..
2011. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

várjatok, én nem akarok megváltoztatni senkit, és azt se akarom, hogy miattam megváltozzon. :D inkább ellenkezően kicsit én szeretnék tanulni tőle ebből a vagányságból.

de nem vagyok beleesve, csak szerintem jó pasi.

csak az érdekel, hogy miért viselkedik így?

mert én nem csináltam semmit, ő kezdett el nézni engem.

2011. dec. 7. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
tetszel neki ennyi,lehet hogy vagány de neki lehet hogy pont egy ilyen lányra van szüksége és ő lehet hogy tőled szeretné megtanulni a szerénységet és lehet hogy pont ezért keltetted fel az érdeklődését mert te pont az ellentettje vagy,tudod az ellentétek vonzzák egymást..
2011. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lifeishard ***** válasza:
Ha ez nagyon gyakran előfordul, és nincsen fintor az arcán, akkor azért néz, mert akar valamit - lehet, hogy jobban megismerni, lehet, hogy csak megdugni.
2011. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!