Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk! Nektek mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Lenne esélye nálatok egy olyan lánynak akinek csúnya arca van, de nagyon jó a humorérzéke, őszinte és hűséges?
2011. dec. 7. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
mihez képest ronda? ez eléggé relativ... az ismerőseim non stopp verik a f*szukat rihannyára... szerintem meg undorító ahogy kinéz :)
2011. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Melled, segged milyen? Kép van?
2011. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hallod, képet linkeljél be képet már be.
2011. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagy orr és csúnya száj, de szép szemek. A haj szintén elég csúnya. Bocsi, de képet nem rakok fel, mert ismerőseim is nézik az oldalt.
2011. dec. 7. 21:38
 5/21 anonim ***** válasza:

Azt a midenit. Fél év elteltével most olvasok először egy ilyen kérdést, csak női szemszögből :D:D:D


Kicsilány, bár én kívül esem az általad megadott intervallumon, szerintem nagyon is van esélyed. Úgy hírlik itt gyk-n, hogy csak a csúnya pasiknak nem lehet párjuk... :D:D De egy képet igazán kirakhatnl, vagy küldhetnél privétba legalább, mert valahogy nehezemre esik elhinni, hogy annyira ronda vagy, hogy ilyen kérdéshez folyamondj...



21F

2011. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mellem az 75B-C a seggem meg túl nagy:/
2011. dec. 7. 21:39
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
sztem küldj egy képet privátba :) én azt tartom h nem létezik csunya lány csak olyan aki mesterségesen (is) hülyét csinál magából :)
2011. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokásom, hogy a legszebb (és egyben tényleg legrendesebb, legkedvesebb, nem ribanc, normális) lányokba szeretek bele... de sajnos mindig a szemtanúja leszek annak, hogyan romlanak meg szegények a naivságuk (ugye a szokásos sztori: kap a lány egy szivecskét facebookon egy "érett" felnőtt fiatalembertől, az pedig szépen kihasználja őt) miatt belsőben... utána meg már a külsejük is automatikusan taszítani kezd... :(
2011. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a külső. Nekem az számít, hogy mi van belül, meg hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok :) 17/F
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem első sorban a belső számít.. és utána a külső.. ha szeretnéd privátba beszélhetünk.. :)
2011. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!