Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel discoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel discoba táncoltam és smároltam. El kérte a telefon számomat is és mondta hogy majd jelentkezik. Másnap fel is hívót mindennap fel hív. Akkor akár járna is velem?

Figyelt kérdés
Discoba már több mint másfél hónapja láttam de két héttel ezelőtt meg beszéltem vele egy találkozót és eljött. Csak valami allergiám lett és az arcomon jött ki atol függetlenül még találkoztam vele úgy is. De nem igazán tetszettem ugy neki szerintem mintha szégyellt is volna de kézen fogval mentem vele mindenhol. Egész végig az arcomat bámulta . Azóta is mindennap fel hív. De nem tudom hogy tetszem-e neki. Ebbe szeretnék segítséget kérni nektek mi a véleményetek?ezelőtt meg beszéltem vele egy találkozót és eljött. Csak valami allergiám lett és az arcomon jött ki atol függetlenül még találkoztam vele úgy is. De nem igazán tetszettem ugy neki szerintem mintha szégyellt is volna de kézen fogval mentem vele mindenhol. Egész végig az arcomat bámulta ... Azóta is mindennap fel hív. De nem tudom hogy tetszem-e neki. Ebbe szeretnék segítséget kérni nektek mi a véleményetek?
2009. máj. 15. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem unalmában hivogat!
2009. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Hülye.

Ha elviseli a ronda fejedet és még kézen fogva megy veled az utcán akkor hogyne akarna járni?

2009. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha mindennap felhív biztos nem azért teszi mert nem tetszel neki:D

Biztos azért bámulta az arcod mert nem merte megkérdezni h mi az, de érdekelte..:D

Ilyenkor érdemes azt mondani, hogy kérdezd nyugodtan..:)

Tudom, nekem heg van az arcomon.. és már megszoktam, hogy bámulnak, de nem merik megkérdezni, ilyenkor mindig azt mondom, hogy kérdezd nyugodtan ilyenkor kéretik magukat h nem akarnak megbántani. Mondjuk engem nem zavar már észre sem veszem.:)

2009. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hívogat, akkor valószínűleg tetszel neki.

Remélem, azért nem szégyellt! - csak nem tudta, miért lett olyan az arcod, azért nézhette. (Vagy, ami még jobb, lehet, hogy a szemedet nézte, nem is a kiütéseket :D )Nem? El kellett volna mondani, meg azt is, hogy nem fog így maradni :D

2009. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy ezzel a pasival. Ha tényleg tetszik neked, akkor járjatok bátran, az biztos, hogy ő benne lenne a dologban! ;-)
2009. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!