Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon belemenjek-e egy valos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon belemenjek-e egy valos talalkozoba?

Figyelt kérdés
Hello! Par hete csetelek egy pasival ( én 26, o 32) , jovo honap elejére megbeszéltunk egy talalkozot, kavézoba. Mindketten izgatottak vagyunk, azonban néhany napja kissé " fura" a csavo.. Egy elég szerény, kissé maganak valo pasirol van szo, de egy ideje folyton azt emlegeti hogy amikor meglatom,tuti azonnal csalodni fogok benne. Meg hogy rémalmaim lesznek.. Erre kozoltem vele, hogy nem hinném, mert lattam mar rola tobb képet , és egy teljesen normalis, konszolidalt férfit latok a képeken, szoval ne aggodjon, nem fogok csalodni. Annyit valaszolt, hogè : " Hja, mondd ezt légyszives azutan hogy lattal, majd akkor hiszek neked, hidd el, én minden nap tukorbe nézek, és tudom hogy egy honap alatt nem tudom eltunteni amit ott latok" .. Sokszor hozza fel azt is, hogy valamit titkolnia kell,hogy ne veszitsen el ( nem, nem nos, nincs senkije, szoval nem parkapcsolati titokrol van szo).. Egyszeruen nem értem , mi zavarja ennyire sajat magaban, és nem is tudom elérni, hogy megnyiljon nekem, ha probalom erre a témara terelni a szot, rogton viszakozik.. Hogyan "manipulalhatnék" , hogy ki tudjam deriteni, mirol is van szo pontosan? Nem tudom.. mar olyanok fordultak meg a fejemben, hogy lehet hogy béna? Santit? Nem zavarna.. Amitol félek, az inkabb..vagy lehet, valami " belso" gondja van? Na, attol viszont tartanék.. Tényleg nem tudom, nagyon elbizonytalanit, amennyire vartam ezt a randit, annyira kezdek tartani tole... Ti mmit tennétek? Koszi!
2011. dec. 8. 14:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ujraolvasva a kérdésem, latom, tele van félre-és melléutésekkel, ezekért bocsi :)
2011. dec. 8. 14:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Elötte! Fényképcsere? Facebook? Iwiw?
2011. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon erősen önbizalom hiányos. Mondd meg neki, hogy álljon le az önhergeléssel, mert akkor nem fogsz vele találkozni. Amúgy lehet, hogy tudat alatt annyira fél a találkozástól, hogy így akarja elérni, hogy ne találkozzatok.
2011. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minden megvolt.. Fotocsere ( tobbszor is) , FB, minden..
2011. dec. 8. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
mindent láttál a képen és valóban ő volt? lehet büdös, fogatlan vagy tájszólása van stb.
2011. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Webkamera. Kérd meg, hogy szerezzen be egyet, ha nincs neki.
2011. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ljuden: erre gondoltam én is legeloszor, mert akarmikor megprobalok bokolni neki, megkoszoni, de el is haritja, azzal, hogy " ezt ugysem hiszem el, hogy joképunek tartasz, illetve - a mar jol ismert formulat szajkozza- mondd ezt a talalkozon, eloben, akkor hiszek neked" .. PPffff...
2011. dec. 8. 14:30
 8/13 A kérdező kommentje:

A fotokon o volt, ugyanakkor.. hmm.. viszont egyszer megjegyezte: " tudod,van hogy fotok hazudnak"... Na ekkor kezdett el a kisordog munkalkodni bennem...

nincs webkameraja...

2011. dec. 8. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon fél.

Mondd meg neki, hogy olyan ronda vagy, hogy az ördög is hasmenést kapna tőle, de mégis szeretnél vele találkozni, mert megfogott a lelke.

2011. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs elég önbizalma, ezért mondogatja, hogy csalódni fogsz.

A titkold dolog meg az, hogy még szűz.

Szerintem ezekről van szó.

2011. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!