Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen nem értem a fiúk viselkedését.

Figyelt kérdés

Pontosabban csak egy fiúét.

Osztálytársak vagyunk és egyszerűen idegesítő, h folyton úgymond hangulatváltozásai vannak. Most döntsem el mit jelent az, h 1 nap egész végig bámul, még akkor is mikor épp felel szóban, a másik nap meg oda se néz... Utána pedig mindig mással van, pont előttem. Ezt most direkt csinálja? Mindig olyan fura fejeket vág, de talán mert csak meg akar nevettetni, utána meg mindenki mással is így viselkedik. Még ezernyi ilyen dolgot tudnék mesélni, de máskor meg felém se néz... Észrevettem, h amikor hozzám beszél mindig a szemembe néz... ezt is vehetem valami előjelnek? Ja, és még az is, h amikor a többi oszitársam ( a fiúk) olyat mondanak, ami félreérthető, vagy csak vicceket mesélnek nekem( megjegyzem nagyon ritkán történik) akkor folyton figyel a távolból, vagy ha közelbe van olyasmit mond: ne csajozz, (név.) Máskor meg bunkó... Nem értem... segítsetek!


2011. dec. 8. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes fiú ilyen :DD pl. ma megszívattuk az egyiket, hogy leült a székre én letérdeltem és fel le mozgattam a fejem, egyből jött be, hogy mit csinálunk meg mért meg stb.:D valamilyen szinten akinek tetszel, az igen ilyen veled. Nekem is vannak néha bunkó napjaim, meg amikor a hátam közepre sem kívánom az adott személyt, de hozzá kell szokni. Ja és nekem mindig a szemembe néznek, ha beszélek velük, szerintem az nem jelent semmit, de kitudja nála lehet, hogy igen.:D
2011. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted tetszek neki?
2011. dec. 9. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos, ha akarsz valamit, az már csak tőled függ.:)
2011. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!