Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hazudik többet? A lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazudik többet? A lányok vagy a fiúk? És miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc.
2011. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pasik. Mert a nők folyton feltesznek rengeteg keresztkérdést, amire ha igazat mondassz azonnal balhét csinálnak. Például:-Ugye milyen jó volt a szüleimnél? - Persze drágám.
2011. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lányok. Egymást dícsérik, de a hátuk mögött mindenkit kibeszélnek.
2011. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17:11 erre a kerdesre mi nok is ezt valaszoljuk, ha meg oszintek leszunk, akkor jon a morci.
2011. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:12 Ma mogottem ult egy evfolyamtarsam(fiu) es minden lanyt szepen sorban kibeszelt es kirohogott, ugyanez a srac hires arrol milyen kedves az evfolyamon a lanyokal.
2011. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az egész életem egy hazugság de így amilyen nőket megkaptam így azt mondom megérte!!!

kihasználtam, ámítottam őket, de ezért cserébe olyan nők vettek körül akiket csak álmomban mertem volna felszedni....

sztem érdemes néha így élni!!!!!

2011. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült megszámolnom. Szólok, ha végeztem...
2011. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nem magamból kiindulva, de szerintem a lányok hazudnak többet...
2011. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
is-is
2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem a fiúk,de a lányok álszentebbek,kibeszelnek mindenkit
2011. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!