Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így állok hozzá, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így állok hozzá, akkor jobb is, ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, akinek állandóan kellenek az újdonságok az életben, a rutint nem bírom elviselni, mert attól az életkedvem elmegy, elégedetlenné válok, mérgezővé a környezetem számára. Sokszor nem vagyok kirató, félbehagyok dolgokat, mindig megyek, és valami új után kutatok. Nem tudom leragadni egy valaminél, mert akkor ketrecbe zárva érzem magam és boldogtalan, életunt vagyok az pedig senkinek sem jó, nekem sem, és a környezetemnek sem.. Attól félek, hogy a szerelemben, egy kapcsolatban is ugyanez lenne. Megunom a pasit, és megyek tovább, másikat keresve. Lehet, hogy nem ez lenne, de ettől félek... Nem szeretném, ha a buta természetem miatt szenvedne a párom, de ha boldogtalan vagyok, azt meg fogja érezni és akkor ő is boldogtalan lesz... Nem tudom, miért vagyok ilyen, de kiskorom óta ez van, belekezdek ebbe-abba, aztán továbbszállingózok, nem tudok valaminél leragadni. És már 20 felett járok... Lány vagyok.
2011. nov. 30. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

B@sszameg. Én pont az ellentetted vagyok :D:D:D:D Remek.

Én szerintem te még jobb helyzetben vagy. Bár ezek elég égletes dolgok...

Nézd, egy kicsit önzőnek kell lenni. Ha örökké azt lesed, hogy mi a jó, mi nem jó a másiknak, te boldogtalan leszel.

Hidd el ilyen tulajdonságokkal is le lehet ragadni valakinél.

Az emberek nem tárgyak, nem tevékenységek. Ha találsz neked megfelelő partnert, együtt csinálhatjátok az újdonságaitokat...



21F

2011. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2011. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leírnád hogy mit értesz ezen pontosan, miben szereted a változatosságot? Akár a mindennapi dolgokban is(nem vagy meg egy suliba csak rövöd ideig, nem bírsz ugyanott lakni sokáig vagy mi)?

Mert ha nem ennyire "vészes" a helyzet akkor szerintem nincs itt baj :)

Ha csak szeretsz csavarogni meg nem vagy az az otthonülő, nézzük meg a barátok köztöt, aztán ez megy minden nap tipus akkor ezzel tuti nem vagy egyedül.

2011. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos.


21/F

2011. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16:38:

Nem hogy nincs egyedül! A többséggel van! Nem sok otthon ülő lánnyal találkoztam :D:D:D Mármint aki olyan kategória...

Szerintem sem baj ez kedves kérdezp, csak ne legyen végletesen eltúlzott a dolog.


21F

2011. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem akarok megint belevágni egy kapcsolatba mert tudom, hogy úgysem bírnám sokáig. Munkahelyemet is utálom már, nem azért mert utálom amit csinálok, jól is csinálom, de már elegem van, megszoktam, ezt már nem bírom. 21F
2011. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!