Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom megbántani őt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megbántani őt! Mégis hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy indián fiút, nincs barátnője és nagyon tetszem neki. Nem itt lakik, hanem külföldön, de szoktam járni oda. Majdnem minden nap ír pár sms-t, fel szokott hívni. Nagyon aranyos és kedves, de én nem akarok tőle semmi komolyat, sőt egyenlőre senkitől sem. Sajnos én nagyon pasizós és bulizós vagyok.. nem akarom összetörni a szivét! Nem ismerem még annyira, de tudom, hogy ő sem szent, viszont túlságosan szimpatizál velem, azt hiszem a szilvesztert is együtt fogjuk tölteni. Mit tegyek, hogy mondjam el neki, hogy nem akarok tőle szórakozásnál többet?
2011. dec. 10. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
adj le neki füstjeleket!
2011. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most szórakozni akarsz vele? ha együtt szilveszterezel vele, tuti úgy fogja gondolni, h akarsz tőle vmit.
2011. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd el neki, hogy nem akarsz tőle semmit és pont. Vagy megérti vagy nem. Az már legyen az ő problémája.
2011. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nők még léteznek? Úristen, őszinte..:)) Mond meg neki, h csak szórakozni akarsz vele, sztem nem fog megsértődni.
2011. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!