Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kockáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kockáknak van rendes barátnőjük, de nekem nincs?

Figyelt kérdés

Egy csomószor olvasni itt, hogy "a pasim skyrim/wow/xyz függő, mit tegyek?". Az említett fiúk általában 20 évesek is elmúltak, de még mindig ilyen agyi szinten állnak, hogy játékfüggő kockák, viszont, és ami az érdekes, van barátnőjük.

Hogy csinálják?


2011. dec. 10. 11:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is sz*r a kérdés. Attól hogy valaki kocka meg sokat játszik még úgyan úgy csajozhat és élheti az életét mint más szal az nem egyenlő hogy nem lehet barátnője. Amúgy meg a játékok(normális játékok) fejlesztik az embert. Te csak szimplán irigy vagy rájuk mert nem birod felfogni hogy hogyan lehet ilyeneknek barátnőjük neked meg nem. Amúgy meg az emberiség 80% függő csak tagadja. Főleg lányok nem birják elviselni ezt a titulust pedig egész nap facebookon ülnek de ők azért nem kockák:D


20/F

2011. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nincs minden kockának. és nem a kockaságon múlik a barátnő. 20
2011. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ez mekkora s zar,azt hiszi hogy ez össze függ...ez olyan, mint az, aki meg kérdezte,pont ezen az oldalon, hogy :a szakmámban profi vagyok, mégsincs csajom, mért lehet ez? - ha nem pont ilyen szavakkal, de ez volt a lényeg.

na, ha azt veszem én is kockának számítok, mert a sz.gép és a konzol mellett ülök/fekszem 5-6 órát naponta,DE e mellett szakítok időt a csjomra, normálisan dolgozom,és?probléma?ez így mind a helyén van.(ha valaki nem értené hogy jön ki így egy nap: 9 óra a munka+utazás,5 óra gép elött 4 óra alvás és a többi a csajjal)inkáb a hejett, hogy a kockákat szidod, hogy nekik mért van, gondolkodj el, neked mért nincs."a probléma az ön készülékében van"enyiből én is mondhatom, hogy másnak vannak milliói, nekem mért nincs? kb ugyaez a helyzet.

2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
ez a skill
2011. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

19 éves korodig kocka voltál, most meg lenézed őket? talán már jobb vagy náluk?


"ezek a mai 12 éves lányok mit képzelnek magukról, még ott van a tojáshéj a seggükön? - 14/l" - kb. ilyen kaliberű kérdést tettél fel

2012. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!